Хіти тижня. "Дело серьезное. Это наши отношения с Украиной, которые зашли в такую ж*пу, что оттуда уже никто не выйдет никогда" - Ахеджакова про справу Сенцова (відео)

Відома російська актриса закликала створити хайп навколо справи українського режисера, щоб домогтися його звільнення.

Лія Ахеджакова. Фото:скрін відеоСуспільний резонанс навколо справи колишнього генерального продюсера російської театральної компанії "Седьмая студия" Олексія Малобродського допоміг "спільним криком" домогтися його звільнення з-під варти, і тепер необхідно запустити аналогічну громадську кампанію зі звільнення з російської в'язниці українського режисера Олега Сенцова. Про це заявила російська актриса Лія Ахеджакова. Її звернення до колег опублікувало "Радио Свобода" у Facebook, передають Патріоти України.

"Справа серйозна. Це наші відносини з Україною, які зайшли, вибачте, у таку дупу, що звідти вже ніхто не вийде ніколи. Тому потрібні потужні три-чотири людини, яким ми віддамося як артисти, як реквізитори, як костюмери... Я готова телефонувати, їздити, ходити. І таких людей дуже багато", – підкреслила Ахеджакова.

Вона додала, що потрібно здійняти хайп (від англійського "hype" – галас, ажіотаж) навколо справи Сенцова.

"Ми маємо здійняти – ось нове слово – "хайп". Без телевізора, без інтернету хайп не виходить. Можете вважати, що це дурість, але я вважаю, що в такій страшній справі [це необхідно], бо Сенцов – це не просто Сенцов, це ще й те, що сталося у нас з Україною, і пів-Росії підтримує це і готові за гарну зарплату поїхати вбивати людей на Донбас", – підсумувала актриса.

Зганьбив співвітчизників: У Польщі українець відкусив жінці шматок вуха

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:43

У польському місті Познань 35-річний українець напав на жінку і вкрав її авто, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання InPoland, подія сталась вночі. Жінка зупинилась перед пішоходним переходом, щоб пропустити чоловіка, а він застрибнув до н...

На 100-му році життя помер світило медичної науки України

п’ятниця, 27 січень 2023, 19:35

Із життя пішов заслужений діяч науки і техніки України, засновник вітчизняної токсикології Ісаак Трахтенберг. У листопаді цього року йому могло виповнитися 100 років. Про це повідомили в Інституті медицини праці імені Ю.І. Кундієва НАМН України. Ісаак ...