"Преса: Ви визнаєте свою вину? Зайцева: Нет!", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Марина Данилюк-Єрмолаєва, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Вона плаче, але сльози її крокодилячі не за жертвами ДТП. За можливістю втратити молодість за ґратами. І вийти на волю уже тітонькою з менопаузою.
Я писала про її гілуаронові губи, бо надувні губи у 20 років дуже точно вказують на відсутність інтересів у житті і уособлення себе пупом землі. А оце "нет!" фіксує чітку картинку, як недавня випускниця школи класти хотіла на загублені життя, зламані родини і майбутніх інвалідів першої групи - якщо реанімаційні потерпілі таки виживуть.
Зараз є дуже цікаві аргументи обвинувачення і адвокатів.
Перші говорять про наявність опіатів у крові.
Другі - обкатують тактику Толстошеєва, про давню травму голови, про раптове погіршення здоров'я в СІЗО і те, що "це машина вбила". Можливо, навіть хочуть піти старою схемою, обкатаною корупціонерами і ВІП-чиновниками: замість СІЗО - лікарня, а там лоукостер і закордон.
Як би там не було наразі харківське ДТП дуже чутлива історія.
Про безкарність мажорів.
Про вибіркове правосуддя.
Про смертельну небезпеку на дорогах.
Про їзду на жовтий, червоний, зелений і тротуарах -- без правил.
І про дєвочєк-пріпєвочєк, яким шкода не вбитих людей 28 років, а страшно мити тюремну парашу.
Це чутлива історія типу Врадіївки чи навіть Оксани Макар.
Вона уже гучніша ДТП за участю Толстошеєва.
Оці 50 камер на суді мають не прощолкать і вивести тему в топ. Щоб лунала і стимулювала приймати непопулярні рішення.
Щоб у всіх винуватців і тих, хто прощає загрози і вбивства на дорогах -- не було шансу на відмазування і втечу. Із таких не покараних епізодів потім народжуються революційні настрої. Не фейкові, як зараз під радою. А справжні".
В Україні діє обов'язкова повірка лічильників води, яка проводиться кожні чотири роки. Процедура необхідна для підтвердження точності та правильної роботи приладів обліку. На відміну від лічильників газу, де періодичну повірку завжди оплачує облгаз, за...
Інфляція в Україні дещо сповільнилася порівняно з піковим значенням у травні. Банкіри, бізнесмени та населення не вірять, що вона впаде нижче 10%, передають Патріоти України з посиланням на дані на сайті НБУ. Банкіри в липні погіршили інфляційні очікув...