Хіти тижня. "Допомогло обрізання": Червоненко про перемогу на президентських виборах 2004 року Віктора Ющенка

Начальник охорони екс-президента розповів про "контракт із Богом".

Червоненко Є. Фото: obozrevatel.com

Екс-міністр транспорту і зв'язку України, екс-голова Запорізької облдержадміністрації, бізнесмен і телеведучий Євген Червоненко пригадав події 2004 р., повідомляють Патріоти України з посиланням на Гордон.

"Заради перемоги Віктора Ющенка на президентських виборах 2004 року в Україні його начальник охорони Євген Червоненко зробив обрізання. "21 листопада 2004 року, другий тур. Мені як начальнику безпеки з усіх боків прийшла інформація: буде беззаконня вночі, нас будуть кінчати. На Боричевому Току, у нашому штабі, – паніка... Плачуть. Я кажу: "Та заспокойтеся, ви знали, у що грали. Помрімо ж хоч пацанами. Ви чого? Ви ж кричали, що народ за нами. Поводьтеся гідно! Соромно навіть перед тими, хто нас кінчає, як би ви їх не називали", – зазначив Червоненко.

За словами екс-міністра, він звернувся до брата, який відвів його в синагогу. "Заготовкою це бути не могло. Відкриває рабин Тору на 247-й сторінці і каже: "Станеться диво. Ви переможете. Але для цього треба укласти контракт". Я запитую за єврейською народною звичкою: "Скільки бабок?" Він мені: "Ні, ти укладеш контракт із Богом". – "Який? Де підписувати?". Рабин говорить: "Обрізання зробиш". Я зробив. І все – ми перемогли. Ейфорія", – підкреслив Червоненко.

Він додав, що після перемоги Ющенка на виборах його зняли з посади. "Ні за що. Зраджують. Мене, виявляється, продали Єнакіївському. Кажуть, за 10 мільйонів", – переконаний екс-міністр.

На питання, хто конкретно його зрадив, Червоненко зазначив, що це був брат Віктора Ющенка Петро. 21 листопада 2004 року Центральна виборча комісія України оголосила попередні результати другого туру президентських виборів, згідно з якими з перевагою 3% переміг Віктор Янукович, який був у той час прем'єр-міністром. Після цього в Україні почалися масові протести, відомі під назвою Помаранчева революція. Верховний Суд України визнав результати голосування у другому турі сфальсифікованими і постановив повторно провести голосування. У підсумку перемогу на президентських виборах у 2004 році здобув Ющенко".

Опублікував: Інна Мартинчук

Над Києво-Печерською Лаврою помітили нашестя ворон: Цаплієнко поділився моторошним відео

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:28

У Мережі з'явилося відео, на якому зафіксоване незвичне явище у Києві. Сотні ворон "атакують" Києво-Печерську Лавру. Відео у соціальних мережах опублікував журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України. "Нашестя ворон над Печерською Лаврою. Ро...

Стосується усіх: У стінах Києво-Могилянської академії заборонили спілкуватися російською

п’ятниця, 27 січень 2023, 22:00

У стінах Києво-Могилянській академії заборонили спілкуватися російською мовою, повідомляють Патріоти України. Як розповів член Наглядової ради "Могилянки" Геннадій Зубко, викладання російською не ведеться у виші вже дуже давно. Наразі заборона стосуєть...