Хіти тижня. Доступний всім! Названо продукт, який рятує від інсульту

Експерти рекомендують людям будь-якого віку не забувати про вживання горіхів.

Ілюстрація. Фото: UkrMediaВживання порції горіхів тричі на тиждень скорочує ризик розвитку смертельно небезпечної аритмії, повідомляють Патріоти України. Саме це порушення ритму серця відповідає за безліч інсультів.

Велике за масштабами дослідження показало, що люди, які регулярно вживають невелику кількість горіхів мають знижений ризик розвитку аритмії, яка відповідає за велику кількість інсультів. Вчені з'ясували, що для зниження ризику аритмії на 18% необхідно вживати горіхи не рідше трьох разів на тиждень. Причому в цьому випадку зменшується небезпека миготливої аритмії, яка вважається найбільш важким різновидом порушень ритму серця. У Росії від миготливої аритмії страждає понад два мільйони пацієнтів, і ще близько мільйона мають її, але не знають про це.

Також дослідження показало, що дві порції горіхів в тиждень пов'язані зі зниженням ризику серцевої недостатності. Дослідники з Каролінського інституту в Швеції спостерігали за здоров'ям більше 60 000 дорослих жителів країни, порівнюючи показники в роботі їх серця з кількістю горіхів в раціоні. Результати дослідження спочатку припускали, що вживання горіхів може бути також пов'язане зі зниженням ризику інфарктів і інсультів. Однак учасники дослідження частіше виявлялися здоровими і фізично активними, мали здорову вагу, не зловживали алкоголем і вживали велику кількість фруктів і овочів. Після того, як всі ці чинники взяли до уваги, зв'язок між горіхами, інфарктами та інсультами зник.

Але нікуди не зникла доведений зв'язок між вживанням горіхів і зниженням ризику розвитку миготливої аритмії, а також, трохи в меншій пропорції, і серцевої недостатності. Саме тому автори дослідження рекомендують людям будь-якого віку не забувати про ці корисні продукти.

Джерело: Медикфорум

Хитріші за котів ласкавіші за собак: Єнотиха привела свій виводок, щоб потішити добродійку, яка про неї піклується (відео)

субота, 13 квітень 2024, 4:15

Погодьтеся, це дивовижне почуття — близька дружба з твариною. Чи то вірний пес, чи лагідний кіт — завжди приємно, коли вдається налагодити контакт із пухнастим звірком. Іноді це виходить зробити не лише з домашніми тваринами. Коли Бріттані переїхала до...

Через 60 днів отримати статус ухилянта: Які сюрпризи для тих, хто тримається подалі від ТЦК, містить новий закон про мобілізацію

субота, 13 квітень 2024, 3:25

Військовозобов'язані мають оновити дані у військкоматах протягом двох місяців після набуття чинності закону про мобілізацію. Якщо вони проігнорують цю вимогу, їх позбавлять права користуватися транспортним засобом і оштрафують. Фокус розбирався, як пра...