"Умови праці в школі сприяли моєму становленню як вчителя, так і особистості! Перспективи розвитку, як бачите, теж є. Я - живий приклад. У певних виданнях є цілі абзаци, які вигадані. Абсолютно і категорично спростовую слова про нестерпні умови праці, життя і перспективу розвитку!!! Досить вигадувати!" - наголосила Македон.
Як пише "КП в Україні", в планах Віолетти повернутися в Україну і знову вчити дітей.
"Я хочу повернутися Учителем року з ще більшим досвідом, а не зрадницею. Хочу викладати українським дітям курс краєзнавства - вчити з власного досвіду і з британською вимовою. Що може бути краще?" - заявила вона.
При цьому вчителька різко відповіла деяким українцям, які засуджують її в соцмережах.
"Я ніяк не очікувала такого резонансу, - розповіла Віолетта. - І помилкового трактування теж. Роками наш народ працює за кордоном, а тут - таке диво! Знайшли собі цапа-відбувайла. За те, що завжди робила все можливе, щоб зміцнити знання майбутніх громадян України і полегшити їхню адаптацію у європейському співтоваристві?".
В управлінні освіти Берегівської міськради підтвердили, що Віолетта Валеріївна звільнилася із рідної 5-ї школи в кінці серпня цього року, і новий навчальний рік у школі почався вже без неї.
"Ми дуже шкодуємо, що вона поїхала за кордон, і колеги, і діти шкодують. Це ж наша зірочка! Вона чудовий викладач, і як людина дуже хороша. Її звільнення жодним скандалом не супроводжувалося, це було її рішення. І це рішення цілком зрозуміле, адже Віолетта одна виховує дитину. Та й для неї самої у плані перспектив і розвитку, звичайно ж, краще", - розповіли там.
Ситуацію також прокоментував колишній директор Українського Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук. Він закликав припинити нападки на жінку.
За його словами, у цьому її вчинку винна система.
"І одна з найвагоміших причин для їхньої появи - це тоталітарний стиль управління школами зі сторони багатьох керівників, які принижують творчо працюючого вчителя. Протистояти цій біді багато хороших вчителів не можуть. І тоді, якщо не можуть з різних причин залишити роботу, вони пристосовуються до того, що є. А це вже біда", - пояснив він.
Якщо скасувати режим воєнного стану, поки війна ще триває, це може вплинути на функціонування державного апарату. 16 квітня Верховна Рада України продовжила дію воєнного стану та загальної мобілізації до 6 серпня 2025 року. Та скасувати його можуть і р...
Окрім пенсіонерів, яким збільшили пенсії на майже 1300 гривень, на додатковий дохід можуть розраховувати і частина сімей з дітьми, передають Патріоти України. Йдеться, на жаль, про сім'ї полеглих захисників України. у місті Лозова на Харківщині вирішен...