Хіти тижня. "Каємося і хочемо назад в Україну": Звернення "донецьких шахтарів" до "шановних х*хлів" збурило мережу (фото)

Багато користувачів мережі заявили, що таке звернення - фейк.

Шахтар. Ілюстрація:peace.in.ua

Російський військовий журналіст і волонтер Анна Домбровська опублікувала фото зі зверненням шахтарів з Донецька, які буквально благали вигнати бойовиків з міста. Відповідний знімок оприлюднений в Twitter, передають Патріоти України.

"Шановні х*хлы Донецької області! Ми, шахтарі Донецька, конкретно потрапили на обман. У нас зараз повно російських військових. Ми думали, що нас врятують і рівень життя підвищиться... Нас обдурили, ми каємося і хочемо назад в Україну. Не вірте російським телеканалам. Вибачте нас і виженіть з Донецька їхніх військових", - написано на аркуші, який приліпили до стовпа ліхтаря.

Користувачі відзначили, що дане звернення не що інше, як фейк пише znaj.ua. Однак Домбровська поспішила запевнити, що це не так. На підтвердження вона опублікувала новий знімок, зазначивши, що він висить біля Нової пошти в Українську.

Їй відповіли, що знають місцевий контингент, який у всьому звинувачує Україну, хоч і не воює. При цьому за пенсією регулярно їздять на ненависну вільну від бойовиків територію.

Деякі користувачі відзначили, що листівка неписана безграмотно, і взагалі це зробила дитина.

Київстар скасував абонплату за популярну послугу на три місяці: Що стало безкоштовним

середа, 8 лютий 2023, 7:44

Київстар час від часу влаштовує приємні акції для своїх абонентів. На цей раз мобільний оператор на три місяці скасував оплату за сервіс STARKASA. Таким чином, до 30 квітня включно користування цим додатком для абонентів Київстар буде безкоштовним, пер...

Бережіться! Містять небезпечні речовини: Українцям у магазинах підсовують фальсифікати сиру й масла

середа, 8 лютий 2023, 6:53

В Україні в магазинах продають різні небезпечні фальсифікати молочних продуктів, зокрема сиру та масла. Щоб не купити такий товар, варто звертати увагу на маркування. Про це у коментарі "Обозревателю!" розповів професор кафедри технології м'ясних, рибн...