Хіти тижня. "Каємося і хочемо назад в Україну": Звернення "донецьких шахтарів" до "шановних х*хлів" збурило мережу (фото)

Багато користувачів мережі заявили, що таке звернення - фейк.

Шахтар. Ілюстрація:peace.in.ua

Російський військовий журналіст і волонтер Анна Домбровська опублікувала фото зі зверненням шахтарів з Донецька, які буквально благали вигнати бойовиків з міста. Відповідний знімок оприлюднений в Twitter, передають Патріоти України.

"Шановні х*хлы Донецької області! Ми, шахтарі Донецька, конкретно потрапили на обман. У нас зараз повно російських військових. Ми думали, що нас врятують і рівень життя підвищиться... Нас обдурили, ми каємося і хочемо назад в Україну. Не вірте російським телеканалам. Вибачте нас і виженіть з Донецька їхніх військових", - написано на аркуші, який приліпили до стовпа ліхтаря.

Користувачі відзначили, що дане звернення не що інше, як фейк пише znaj.ua. Однак Домбровська поспішила запевнити, що це не так. На підтвердження вона опублікувала новий знімок, зазначивши, що він висить біля Нової пошти в Українську.

Їй відповіли, що знають місцевий контингент, який у всьому звинувачує Україну, хоч і не воює. При цьому за пенсією регулярно їздять на ненависну вільну від бойовиків територію.

Деякі користувачі відзначили, що листівка неписана безграмотно, і взагалі це зробила дитина.

В Україні склалася катастрофічна ситуація з демографією: Скільки пенсіонерів утримує кожен працівник

четвер, 8 червень 2023, 16:54

Станом на травень 2023 року кількість українців можна було оцінити у 29 млн осіб. З них тільки від 9,1 до 9,5 млн осіб були працевлаштовані, а якщо відняти співробітників бюджетної сфери, то й того менше – залишається 6-7 млн людей, які працюють та пла...

Дрон зняв Каховську ГЕС і затоплені поруч села: У мережі показали жахливе відео наслідків російського теракту

четвер, 8 червень 2023, 16:43

Каховську ГЕС і затоплені села після її підриву росіянами показали з висоти пташиного польоту. Зняте дроном відео опублікувала Державна служба з надзвичайних ситуацій, передають Патріоти України.