Хіти тижня. "Каємося і хочемо назад в Україну": Звернення "донецьких шахтарів" до "шановних х*хлів" збурило мережу (фото)

Багато користувачів мережі заявили, що таке звернення - фейк.

Шахтар. Ілюстрація:peace.in.ua

Російський військовий журналіст і волонтер Анна Домбровська опублікувала фото зі зверненням шахтарів з Донецька, які буквально благали вигнати бойовиків з міста. Відповідний знімок оприлюднений в Twitter, передають Патріоти України.

"Шановні х*хлы Донецької області! Ми, шахтарі Донецька, конкретно потрапили на обман. У нас зараз повно російських військових. Ми думали, що нас врятують і рівень життя підвищиться... Нас обдурили, ми каємося і хочемо назад в Україну. Не вірте російським телеканалам. Вибачте нас і виженіть з Донецька їхніх військових", - написано на аркуші, який приліпили до стовпа ліхтаря.

Користувачі відзначили, що дане звернення не що інше, як фейк пише znaj.ua. Однак Домбровська поспішила запевнити, що це не так. На підтвердження вона опублікувала новий знімок, зазначивши, що він висить біля Нової пошти в Українську.

Їй відповіли, що знають місцевий контингент, який у всьому звинувачує Україну, хоч і не воює. При цьому за пенсією регулярно їздять на ненависну вільну від бойовиків територію.

Деякі користувачі відзначили, що листівка неписана безграмотно, і взагалі це зробила дитина.

"Російський борщ" такий самий абсурд як "російська піца": Клопотенко пояснив безпідставність істерик Москви щодо висновків ЮНЕСКО стосовно української культової страви

неділя, 3 липень 2022, 9:35

Телеведучий зізнався, що розплакався, коли дізнався, що український борщ внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко погодився, що "російський борщ" має право на існування, проте він нічим ...

"Ідіть нах*й": Литовська залізнична компанія лаконічно вказала дорогу російським хакерам на їхні погрози

неділя, 3 липень 2022, 7:48

Литовська залізнична компанія LTG послала хакерів із РФ, які висували свої вимоги та погрожували, слідо за російським кораблем. У відповідь на їхні вимоги литовська компанія послала хакерів усім відомою фразою "Іди нах*й". Про це повідомив на своїй сто...