
Під час матчу Ліги націй між футбольними збірними Білорусі та Сан-Марино футбольні фанати РБ ефектно продемонстрували своє ставлення до країни-агресора Росії, передають Патріоти України.
Фанати під час гри виконали відомий український стадіонний хіт - «Хто не скаче, той москаль». Як відомо, ролик у своєму Twitter розмістило «Радіо Свобода», викликавши в коментарях навалу інтернет-тролів з Російської Федерації.
У свою чергу українці написали такі слова підтримки: «Якщо брати до уваги, як Ольгинські запанікували, ніхто з них не очікував від Білорусі такого ставлення до москалів. Хай живе Білорусь! Вітаємо вас в колі сім'ї по-справжньому братських народів, які прагнуть жити у вільному, демократичному середовищі».

У 2-й міській клінічній лікарні Полтави прооперували пацієнтку з доброякісною пухлиною матки. Медики видалили утворення вагою 5,7 кг через кілька невеликих проколів, без великого розрізу. Про це повідормили у КП «2-а міська клінічна лікарня Полтавської...
Попри те, що площі під гречкою в Україні за останні два роки скоротилися майже втричі, дефіциту крупи на внутрішньому ринку не прогнозують. Експерти запевняють, що очікуваних обсягів виробництва буде достатньо для задоволення потреб українців, передают...