Хіти тижня. "Котлета по-київськи": Мережу обурила навала "героїв парковки" (фото)

Навіть штрафи цю проблему не зможуть повністю вирішити.

Чергові "герої парковки". Фото: соцмережі.

У Києві одразу чотири водії порушили правила паркування. Про це повідомив очевидець Genn Osypenko на своїй сторінці в соцмережі Facebook, передають Патріоти України.

"Багато хто знає, що таке "котлета по-київськи", але ось вам парковка по-київськи. На Т-образному перехресті, якраз на повороті, в три ряди. З аварійками, звичайно ж, все-таки цивілізовані люди. Ну і четвертий ряд на тротуарі, щоб не розслаблялися. Номери, ви ж все одно запитаєте, дніпровські, київські та львівські", - написав він.

У коментарях користувачі обурені поведінкою водіїв. "Пішохідний Поділ, громадський простір, розкішні рендери і нова транспортна система", - додав автор посту. "Ну чо ти, може у них дружина народжує. Їм потрібно було", - іронізують користувачі. "На однобічній Великій Васильківській завжди так паркуються на перетині з односторонньою Жилянською. Так як поворот між ними не можливий, то на розі утворюється "мертва зона", де наші умільці і паркуються. Але винні, звичайно ж, урбаністи пішохідного Подолу", - пишуть в коментарях.

"Для комплекту не вистачає аварії з занесенням в цю групу товаришів", - зазначили в мережі. "Взагалі не розумію, як такий можна ігнорувати людей, з якими ти живеш в одному просторі. Більшість так паркуються, але не кровожерні монстри, просто вони взагалі не думають про те, що комусь можуть серйозно заважати. Одна думка в голові: "Мені треба", і все. Навіть штрафи цю проблему не зможуть повністю вирішити", - написали в коментарях.

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...

У Парижі спалахнув найбільший оптовий ринок свіжих продуктів у світі (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 20:44

Як повідомляє BFMTV, пожежа спалахнула близько 12:30 на складі фруктів та овочів площею 7000 квадратних метрів. Надзвичайники оперативно приїхали на місце події – менш ніж за вісім хвилин. . "Ситуація сприятлива, ми все ще знаходимося у фазі атаки, що...