Хіти тижня. ​"Крим гине. Цей сюрреалізм стає жахливою реальністю", - професор Черняк

Нажаль проблема не отримує необхідного розголосу у світі. Перш за все через політичну скритність окупантів. Кожен рік без дніпровської води потребуватиме 10 років аквареабілітації, якщо процеси не наберуть незворотний характер.

Крим не просто повертається до природного стану середини 20 сторіччя, йдеться про знищення екосистеми, зазначають Патріоти України. Адже хижацьке викачування підземних резервуарів стрімко обертає більшу частину анексованого півострову на солончакову пустелю.

Про трагедію, що насувається розмірковує український політик, доктор наук Володимир Черняк.

«Крим гине в буквальному розумінні цього слова. Гине не тільки політично й етнічно. Крим гине біологічно, фізично, географічно. Крим страждає від спраги. Йому не вистачає прісної води. Коли він був у складі України, то отримував воду з Дніпра. Без води Дніпра Крим не може існувати. Особливо його степова частина, яка перетворюється на пустелю. Уявіть собі: пустеля в Криму. Цей сюрреалізм стає жахливою реальністю. В окупованому Криму катастрофічними темпами зникає рослинність. У степовому Криму зникло 70% зеленого покриву, що був до окупації. Це є наслідком нестачі прісної води. На знімку Криму з навколоземної орбіти вузенькою зеленою смужкою позначено узбережжя Чорного моря, а все інше - позбавлена барв життя сіро-жовта пляма. Без води Дніпра у Криму нема майбутнього. Це означає, що у Криму є майбутнє тільки в складі України.

Крим - це унікальна, неповторна природна перлина планети Земля. Це субтропіки, море, гори і степ в одному флаконі природи. Знаменитий чилійський поет Пабло Неруда сказав: "Крим - найпишніша медаль, яку Бог приколов на груди Земної кулі".

Крим належить кримським татарам, як корінному народу.

Крим належить Україні відповідно до міжнародного права.

Крим належить людству.»

Варто нагадати, що за оцінками вітчизняних екологів пару посушливих років підряд здатні призвести до виникнення солончакових пустель та знищення аграрного господарства на більшій частині півострову. А чотири роки посухи – до зникнення питної води для Керчі, Феодосії, Судаку та ряду інших міст та селищ і безповоротного обертання степу на пустелю, де зелені насадження нечисленних оазисів гинитимуть під тоннами солі, занесених вітрами та буревіями.

"Тільки не потрібно про "прийдуть ґвалтувати ваших жінок": Син Таїсії Повалій та ухилянт цинічно виправдав свою втечу за кордон, стверджує

четвер, 13 червень 2024, 19:05

Син відомої зрадниці втік за кордон ще на початку повномасштабного вторгнення. І хоч не підтримує вторгнення Росії, як його мати, стверджує, що нікому нічого не винен і ризикувати життям за Україну не буде. Син зрадниці Таїсії Повалій, музикант Денис р...

У Кличка розповіли, чи працюватимуть світлофори під час блекаутів

четвер, 13 червень 2024, 18:56

Київська міська державна адміністрація поставить 50 систем резервного живлення на ключові світлофорні об'єкти, щоб вони працювали під час вимкнень електроенергії. Про це заявив заступник київського міського голови Петро Пантелеєв в інтерв'ю ЕП, передаю...