Інцидент стався 8 листопада в ефірі програми, випуск якої опублікований на YouTube-акаунті цього телеканалу. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на соцмережі.
Під час телефонного з'єднання з нардепом "Народного фронту", заступником голови фракції і головою парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторією Сюмар, ведуча Василиса Фролова некоректно вела себе, перебивала і зазначала, що всі її знайомі музиканти негативно ставляться до квот.
Підтримував Фролову і її колега Сергій Дойко. В ефірі ведучі вимагали від нардепа назвати імена нових українських виконавців, про яких стало відомо завдяки квотам.
Щодо інциденту в прямому ефірі на своїй сторінці в Facebook висловився експерт комісії з розповсюдження і демонстрації фільмів Сергій Оснач. Він звинуватив ведучих у непрофесіоналізмі.
"Вважаю це кричущим порушенням журналістських стандартів та етики. Також Фролова озвучила неправдиву інформацію, ніби слухачі через квоти менше слухають радіо і тікають в інтернет. Це банальна брехня, адже перехід слухачів у онлайн є загальносвітовою тенденцією. І дослідження в Україні показують, що за час дії квот відсоток радіослухачів майже не зменшився", - зазначив Оснач.
Відповіді від Василіси Фролової довго чекати не довелося. Ведуча приєдналася до обговорення ефіру на сторінці Оснача. За її словами, введення квот на радіо - помилка, адже українців позбавили права вибору, нав'язавши український контент.
"Можете звинувачувати мене в чому завгодно, але мій меседж простий, як "ріг будинку" - забороняти і нав'язувати не можна. А нових українських виконавців, на яких треба було б звернути увагу, на жаль, в ефірах дуже мало. Вікторія, на жаль, так і не назвала імена нових виконавців, яких вона відкрила саме завдяки квотам", - написала Фролова.
При цьому користувачі мережі виявилися незгодними із заявою Фролової, зазначивши появу багатьох нових україномовних виконавців.
"Так купа виконавців. Я вже більше 30 нових імен почув і стали частіше крутити тих, які були відомі давно", "Sonya Kay, Христина Соловій, Eyva, Рія, Ivan Navi, Dilemma, Хас, Настя Знікає, NaVsi100, Дарина, Ilib, і це поки ті, що перші прийшли в голову", - пишуть користувачі мережі.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...