Донька українських емігрантів працювала в команді Пей Юй МІна — одного з найкращих архітекторів Нью-Йорка. А от особисте життя у жінки не складалось, передають Патріоти України.
Батьки так часто запитували Юлію про обранця, що 35-річна жінка зважилася розклеїти оголошення про продаж квартири та планувала переїхати в Іспанію. У клопотах з переїздом вона й не помітила нового співробітника, Ї Ґу. Саме він прийшов оглянути квартиру.
Та замість того, щоб підписати договір про купівлю, принц попросив жінку заради нього залишитися у Штатах. Пара почала зустрічатись. Такого залицяльника батьки не чекали: Ї Ґу був корейцем, молодшим від Юлі на 8 років, а до того ще й останнім принцом Корейської імперії.
Та коли він озвучив пропозицію руки та серця українською мовою, батьки Юлії заперечувати не стали. 25 жовтня 1959 року пара побралася в українській церкві у центрі Нью-Йорка, а українка стала принцесою Кореї, за якою до кінця життя закріпився титул "Її Імператорська Величність".
Ї Ґу справді був принцом, проте їхня династія вже не мала жодного впливу. З монархії країна перетворилась на президентську республіку, всі імператорські маєтки націоналізували.У 1963 році до влади прийшов новий президент і дав згоду на те, щоб королівська родина повернулась на батьківщину. Республіканський режим закріпився, було зрозуміло — владу монархи вже не повернуть. Їм навіть дозволили поселитись в одному із сеульських палаців.
Щоправда, проживання з батьками Ї було непростим: блакитнооку Юлію не сприйняло оточення чоловіка. Аби відволіктись, вона займалася благодійністю в сиротинцях та відкрила крамницю, де продавали одяг, пошитий людьми з обмеженими можливостями.
Місцеві називали її "Великою мамою". За іронією долі, слово "мама" вона чула лише від чужих людей — подружжя не могло мати дітей й навіть всиновило дівчинку, яку назвали Євгенією.
Та у 1982 році пара офіційно розлучилась. Ні Ї Ґу, ні Юлія не одружилися вдруге. Нащадок королівської родини переїхав до Японії, де викладав архітектуру в університеті, а остання принцеса Кореї ще багато років жила в Сеулі — місті, що подарувало їй найбільше емоцій.
Ексгімнаст збірної України Пантелей Колодій вирішив змінити спортивне громадянство на американське. Про це повідомила Міжнародна федерація спортивної гімнастики (FIG), інформують Патріоти України. Рішення про виступи Колодія за збірну США ухвалив Викон...
Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпра засудив до трьох років позбавлення волі офіцера запасу, який служив в ЗСУ по контракту у 2020-2022 роках, визнавши його ухилянтом. Про це йдеться у вироку суду від 6 травня 2025 року, передають Патріоти Ук...