Хіти тижня. "Натянем вас по самый пуп": Поет з Миколаєва написав шовіністичний вірш про українців (фото)

Віршоване "творіння" було опубліковано в соцмережі 8 травня.

Аркадій Суров. Фото:Литературный НиколаевПоет з Миколаєва Аркадій Суров опублікував сепаратистський вірш про українців на своїй сторінці "ВКонтакте". Як відомо, ця соціальна мережа заборонена в Україні. Вірш з'явився в ній 8 травня, в День пам'яті і примирення. Про це повідомляє видання NikLife, інформують Патріоти України.

Цікаво, що в Facebook теж помітили цей вірш Сурова. Користувачі мережі опублікували його в коментарях під записом про його виступ в Києво-Могилянській академії.

Там же в коментарях вказали, що поет пише, наче його акаунт зламали.

Слід наголосити, що сам поет народився в російській Пермі на Уралі. У 1970 році його сім'я переїхала в Україну, в місто Миколаїв.

Рудий кіт - справжній охоронець: Злодій спробував пограбувати будинок, але його чекала невдача (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 20:18

Виявилося, щоб захистити апартаменти не завжди знадобляться послуги сторожового пса.​. На ролику, зафіксованому камерою відеоспостереження, видно, як антигерой крадеться на зігнутих ногах до вхідних дверей. Але Марк не залишився непоміченим - через скл...

Хіти тижня. Оце так поворот Головнокомандувач ЗСУ одружився з новою головою Чернігівської ОДА (фото)

четвер, 22 жовтень 2020, 18:30

Головнокомандувач ЗСУ, 53-річний генерал-полковник Руслан Хомчак одружився. Як повідомили джерела "Обозревателя", його дружиною стала новопризначена голова Чернігівської облдержадміністрації 29-річна Анна Коваленко, передають Патріоти України. За слова...