Хіти тижня. "Никто, кроме нас": На базі поліції під Києвом знайшли пам'ятник тим, хто стріляв у майданівців (фото)

Цілком ймовірно, що сумнівна пам'ятка залишилася на базі ще із часів Януковича.

Беркутівці на Майдані. Фото: Дзеркало тижня.

На базі Київського обласного полку поліції особливого призначення розташований 4-метровий пам'ятник "Беркутe". Про це повідомляє видання Insider, передають Патріоти України.

Сам пам'ятник являє собою кам'яну скелю, на якій з розпростертими крилами сидить хижий птах. На табличці видно напис російською мовою "Беркут. Ніхто, крім нас". Напис супроводжує зображення - кулак і автомат.

У виданні також зазначають, що фото були зроблені на базі поліції вже в 2019 році. На знімку також видно інформаційну дошку біля пам'ятника.

Таке знамення передувало смерті кремлівського вождя та занепаду СРСР: Земляни побачать останній в поточному столітті "великий парад планет"

субота, 4 липень 2020, 12:31

Таке небесне явище відбувається в середньому раз в 170 років. Астрологи вважають, що планети, перебуваючи по одну сторону від Сонця, викликають потужний енергетичний дисонанс. З 4 липня цей дисонанс буде потужнішим, ніж будь-коли за останні десятиріччя

Дуріють не лише пасажири: "Ах ти сука такая". - У Києві водійка тролейбуса без маски напала з кулаками на хлопця через заклик дотримуватись правил карантину (відео)

субота, 4 липень 2020, 12:05

Дебела молодиця вирішила, що правила тут встановлює сама, а не якийсь худорлявий інтелігент