"Никто, кроме нас": На базі поліції під Києвом знайшли пам'ятник тим, хто стріляв у майданівців (фото)

Цілком ймовірно, що сумнівна пам'ятка залишилася на базі ще із часів Януковича.

Беркутівці на Майдані. Фото: Дзеркало тижня.

На базі Київського обласного полку поліції особливого призначення розташований 4-метровий пам'ятник "Беркутe". Про це повідомляє видання Insider, передають Патріоти України.

Сам пам'ятник являє собою кам'яну скелю, на якій з розпростертими крилами сидить хижий птах. На табличці видно напис російською мовою "Беркут. Ніхто, крім нас". Напис супроводжує зображення - кулак і автомат.

У виданні також зазначають, що фото були зроблені на базі поліції вже в 2019 році. На знімку також видно інформаційну дошку біля пам'ятника.

"Полиция просто стояла и смотрела": Киянка розповіла про масову бійку зі стріляниною в центрі міста

субота, 4 липень 2020, 15:58

Інцидент стався о 04:00 біля офісного центру Arena-City, який розташований на Бессарабці. З'явилися нові подробиці масової бійки зі стріляниною, яку в суботу, 4 липня, влаштували невідомі в центрі Києва. Про це повідомляє ресурс "Київ Оперативний", пер...

Спеціально вбили нейрон: Учені вперше зняли на відео, як мозок очищається від мертвих клітин

субота, 4 липень 2020, 15:45

В ході вивчення було встановлено, що мозок старіших мишей був менш ефективним у видаленні мертвих нервових клітин. Американські вчені вперше зняли на відео, як мозок очищається від мертвих нейронів. Випробування пройшли на лабораторних мишах. Як повідо...