Хіти тижня. "Обидел хрупкую русскую девушку": Кадиров публічно пригрозив нардепу Березі (відео)

Ольга Скабеєва хотіла перешкодити спілкуванню першого віце-спікера України Ірини Геращенко з журналістами, її спробували відтіснити, а Береза закрив собою українську колегу.

Береза і Скабєєва. Фото: скріншот з відео.

Лідер Чечні Рамзан Кадиров пригрозив українському позафракційному депутату Борислава Березі помстою за нібито грубе поводження щодо російської пропагандистської Ольги Скабеєвої. Конфлікт стався в стінах Парламентської асамблеї Ради Європи, де Береза знаходиться в складі української делегації, передають Патріоти України.
В ході сюжету, яким Скабеєва хотіла перешкодити спілкуванню першого віце-спікера України Ірини Геращенко з журналістами, її спробували відтіснити, а Береза закрив собою українську колегу. Журналістку закликали до порядку і попросили не перебивати. Пізніше Береза зазначив, що країна-гопник поводиться, як гопник, чим викликав нову хвилю обурення серед пропагандистів.

У свою чергу розлючений Кадиров відреагував на інцидент в Telegram-каналі kadyrov_95, звернувшись до "братнього українського народу".

"Береза штовхнув і образив в стінах міжнародної організації тендітну російську дівчину, журналістку Ольгу Скабеєву. Якби в Чечні чи іншому регіоні Росії здійснили подібні дії проти української журналістки, весь західний світ гудів би", – висловився він.

За його словами, Скабеєву ж захищати ніхто не став, за що Береза отримав погрозу помстою. "Йому слід дуже чітко засвоїти, якщо він належним чином не вибачиться перед Ольгою Скабеєвою, обов'язково знайдеться справжній чоловік, який в будь-якому місці його дістане і з розмаху вліпить дзвінкий ляпас!" – написав Кадиров.

Травневі схильні до депресій: Як місяць народження впливає на людину

неділя, 16 червень 2019, 0:30

Навколишнє середовище в перші місяці життя будь-якої істоти має важливий вплив на весь організм. Вчені зібрали докази того, як час народження дитини впливає на її розвиток, а значить і на подальше життя. Про це пише The Time, передають Патріоти України...

В сусідніх будинках вилетіли шибки: У центрі Києва прогримів потужний вибух (фото, відео)

неділя, 16 червень 2019, 0:22

В небо піднялася велика хмара пилу, яка досягла близько 70 метрів. У Києві в житловому будинку по вулиці Тургенєвській прогримів сильний вибух, передають Патріоти України. . Від вибуху в сусідніх будинках вилетіли вікна. Причина вибуху не відома, але ...