Хіти тижня. "Обидел хрупкую русскую девушку": Кадиров публічно пригрозив нардепу Березі (відео)

Ольга Скабеєва хотіла перешкодити спілкуванню першого віце-спікера України Ірини Геращенко з журналістами, її спробували відтіснити, а Береза закрив собою українську колегу.

Береза і Скабєєва. Фото: скріншот з відео.

Лідер Чечні Рамзан Кадиров пригрозив українському позафракційному депутату Борислава Березі помстою за нібито грубе поводження щодо російської пропагандистської Ольги Скабеєвої. Конфлікт стався в стінах Парламентської асамблеї Ради Європи, де Береза знаходиться в складі української делегації, передають Патріоти України.
В ході сюжету, яким Скабеєва хотіла перешкодити спілкуванню першого віце-спікера України Ірини Геращенко з журналістами, її спробували відтіснити, а Береза закрив собою українську колегу. Журналістку закликали до порядку і попросили не перебивати. Пізніше Береза зазначив, що країна-гопник поводиться, як гопник, чим викликав нову хвилю обурення серед пропагандистів.

У свою чергу розлючений Кадиров відреагував на інцидент в Telegram-каналі kadyrov_95, звернувшись до "братнього українського народу".

"Береза штовхнув і образив в стінах міжнародної організації тендітну російську дівчину, журналістку Ольгу Скабеєву. Якби в Чечні чи іншому регіоні Росії здійснили подібні дії проти української журналістки, весь західний світ гудів би", – висловився він.

За його словами, Скабеєву ж захищати ніхто не став, за що Береза отримав погрозу помстою. "Йому слід дуже чітко засвоїти, якщо він належним чином не вибачиться перед Ольгою Скабеєвою, обов'язково знайдеться справжній чоловік, який в будь-якому місці його дістане і з розмаху вліпить дзвінкий ляпас!" – написав Кадиров.

Закарпатські білі гриби смакують за кордоном: Підприємниця зробила бізнес на сушених грибах за 3 роки

середа, 21 серпень 2019, 8:50

За словами дівчини вже надходять пропозиції від міжнародних партнерів. Зробити бізнес на білих сушених грибах, коли уся сировина з екологічно чистого району Закарпаття Іршавщини – виконано. Про такий бізнес з "тихого полювання" розповідається у відео н...

Йому б в єпископи чи митрополити: Скреподуховні росіяни протролили міністра Путіна

середа, 21 серпень 2019, 8:30

Щось з духовністю Третього Риму не те. Шпиняють міністра за те, що в цей смутний час шукає захисту у того, котрий може спасти в цьому новітньому Садомі з Гоморою Путіна. Російський міністр освіти Михайло Котюк викликав критику користувачів мережі, прод...