Хіти тижня. "Одеса - не російське місто. Відтепер це - науково доведений факт", - блогер

На основі документів, історики встановили, що Хаджибейський замок в Одесі був заснований на початку 1420-х років за наказом Князя Литовського Вітовта.

Одеса - українське місто! Фото: соцмережі.

"Ну і ще одна новина, так щоб остаточно добити міф про "Одєса – рускій город". Днями закінчилось дослідження, яке велось під керівництвом кандидата наук, доцента Андрія Красножона, яке остаточно довело, що Одесі не менше 600 років!", - пише Олександр Вінницький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Завдяки георадарному пошуку (щось на кшталт МРТ для археологів) вчені знайшли рештки Хаджибейського замку, які знаходяться в самому центрі Одеси (під Приморським бульваром). На основі історичних документів, історики давно встановили, що цей замок був заснований на початку 1420-х років за наказом Князя Литовського Вітовта. Причому, замок був доволі потужний для своїх часів і в нього була відправлина одразу ціла армія, 4000 бійців! Очевидно, що замок з таким військом потрібен був для охорони вже існуючого, великого населеного пункту.

Але людям, які намагались триматись за міф, що Одеса була заснована російською імперією, а серед них було чимало впливових людей, які отримали з цього міфу політичні дивіденди, всіх цих історичних документів було замало і вони продовжували, через свої ЗМІ, розповсюджувати цей міф задля досігнення своїх політичних цілей. Також неможливо не відмітити вклад професора Тарас Гончарук в розвіювання цього імперського міфу.

В 2014 році ми довели, що Одеса – не російське місто. В 2018 було доведено, що вона їм і ніколи не була. Пригадую, як років 8 тому переконував друзів, що те, що Одесу заснувала Єкатерина – маячня і їх реакцію на це. Але тепер це – науковий факт! Чудовий подарунок до дня міста!".

Що скаже на це її матуся?: 16-річна дочка Ольги Фреймут показала груди у відвертому вбранні (фото)

неділя, 5 лютий 2023, 13:14

Дочка української телеведучої Ольги Фреймут у свої 16 років не соромиться демонструвати пишні форми. Дівчина часто постить відверті знімки, за що отримує наганяй від користувачів мережі, зазначають Патріоти України. Цього разу вона поділилася з фоловер...

Вчені з'ясували, чому діти і дорослі по-різному сприймають час

неділя, 5 лютий 2023, 10:45

Вчені з Університету Етвоша Лорана (Угорщина) провели дослідження, щоб дізнатися, чому у дітей і дорослих відрізняється сприйняття часу. В експерименті взяли участь 138 осіб різного віку. Як зазначено в дослідженні в журналі Scientific Reports, учасни...