Хіти тижня. Офіційна причина смерті Катерини Гандзюк

Прощання з активісткою відбудеться в Херсоні в середу, 7 листопада, о 14:00.

Катерина Гандзюк. Фото:vesti-ukr.com

Стала відома офіційна причина смерті Катерини Гандзюк. Як написали на Facebook-сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?", активістка померла від поліорганної недостатності, хімічних опіків (30-39% тіла) і нападу з використанням хімічної речовини. Також повідомляється, що прощання з Гандзюк відбудеться в Херсоні в середу, 7 листопада, о 14:00, інформують Патріоти України.

Як повідомлялося раніше, 4 листопада голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що вся доказова база у справі про замах на Гандзюк вже зібрана і передача справи до суду може відбутися найближчим часом.

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...

"Некрасиво нападати на іншу країну": У США вболівальницю з прапором України змусили залишити турнір з тенісу (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:14

В американському Цинциннаті вболівальницю з українським прапором змусили залишити трибуни тенісного турніру WTA 1000 під час матчу між росіянками Анною Калінською та Анастасією Потаповою. Про це повідомив журналіст Бен Ротенберг у своєму Twitter-акаунт...