Хіти тижня. Офіційна причина смерті Катерини Гандзюк

Прощання з активісткою відбудеться в Херсоні в середу, 7 листопада, о 14:00.

Катерина Гандзюк. Фото:vesti-ukr.com

Стала відома офіційна причина смерті Катерини Гандзюк. Як написали на Facebook-сторінці "Хто замовив Катю Гандзюк?", активістка померла від поліорганної недостатності, хімічних опіків (30-39% тіла) і нападу з використанням хімічної речовини. Також повідомляється, що прощання з Гандзюк відбудеться в Херсоні в середу, 7 листопада, о 14:00, інформують Патріоти України.

Як повідомлялося раніше, 4 листопада голова Національної поліції Сергій Князєв заявив, що вся доказова база у справі про замах на Гандзюк вже зібрана і передача справи до суду може відбутися найближчим часом.

"Ведуть на бійню, як бичка на мотузці".Відома російська актриса "накинулася" з образами на Зеленського

четвер, 23 березень 2023, 12:14

Народна артистка РФ, зірка фільму "Москва сльозам не вірить" Раїса Рязанова образила президента України Володимира Зеленського, який залишився у "військовій" країні. Путіністка в програмі "Життя і доля" заявила, що Зеленським керують "нелюди і козли". ...

"Якщо пекло існує, кожен з вас, г*внюки, буде мучитися вічність": У будинок відомої української моделі влучила ракета (фото)

четвер, 23 березень 2023, 11:45

Українська модель Юлія Ратнер поділилася трагічною новиною - в її будинок в Запоріжжі влучила ворожа ракета. 22 березня Росія випустила по Україні ракети, в тому числі й на рідне місто моделі, передають Патріоти України. На щастя, в цей момент Ратнер н...