Хіти тижня. Оце так: Документи про розкрадання у ЗСУ знайшли на звалищі в Миколаєві (фото)

На околиці Миколаєва в районі несанкціонованого звалища місцеві жителі виявили службову документацію Миколаївського гарнізону військової прокуратури Південного регіону.

Звалище утворилося на місці колишнього піщаного кар'єру, який ще на початку 2000-х стали розробляти, а потім закинули. Люди бачили, як вантажний автомобіль КамАЗ з військовими номерами в районі вулиці Святкової висипав будівельне сміття, серед якого опинилися і документи прокуратури, передають Патріоти України.

Судячи зі знайдених документів, мова йде про постачання палива в військові частини Одеської області.

Жителі дзвонили в поліцію з цього приводу, але реакція правоохоронців не послідувала.

Нагадаємо, що 24 липня міністр оборони України Степан Полторак повідомив про позбавлення всіх військових звань начальника 46-го Об'єднаного центру забезпечення Збройних сил України (Одеса) Євгенія Короля через виявлення зловживань службовим становищем. У центрі були виявлені розкрадання паливно-мастильних матеріалів на суму понад 6,4 млн гривень.

Євгенія Короля позбавили військового звання полковник, також всіх військових звань, права на пенсійне забезпечення, вихідної допомоги і користування медичними установами Міноборони. Таке ж покарання понесли начальник складу 46-го об'єднаного центру забезпечення Андрій Масун і старший офіцер відділу забезпечення пально-мастильними матеріалами центру управління тилу ВСУ Дмитро Ізварин.

Джерело: Факты

Масові відключення світла вплинуть на платіжки українців уже в липні: Ось чого чекати

вівторок, 16 липень 2024, 17:47

Попри підвищення тарифів на електроенергію в липні, суми в платіжках можуть залишитися на рівні до підвищення через відключення світла. Споживачі залишаються без електрики в середньому 12 годин на добу, що зменшує обсяги споживання. Таким чином, вимуше...

Сюрприз з того світу: Оновити дані у ТЦК завітав ... померлий чоловік (відео)

вівторок, 16 липень 2024, 17:43

Авторизувавшись у "Резерв+" українець дізнався, що офіційно давно мертвий... В Україні прийшов оновити дані у ТЦК чоловік, якого виключили з обліку як померлого. Деталями 16 липня поділились в ефірі "Київ24", зазначають Патріоти України. Під столичним ...