Хіти тижня. "Перемазані російськими грошима та газом!": Батько полоненого українського моряка присоромив європейців (відео)

За словами Віктора Сороки, світова спільнота може допомогти у порятунку українців, але не робить цього.

Василь Сорока. Фото: 24 канал.

Українським полоненим морякам за 110 днів перебування у російському полоні жодного разу не надавали медичну допомогу. Вони всі нині потребують операцій. Про це повідомив Віктор Сорока – батько полоненого моряка Василя Сороки, передають Патріоти України.

Він зазначив, що вкотре полетить у Брюссель на зустріч, щоб добитися від європейців підтримки у звільненні людей. "У Василя перебиті сухожилля, нерви і осколки – один у кістці, а другий застряг у м’яких тканинах. Йому не може стати легше, рука вже більше ста днів напухла. В Андрія Артеменка така ж ситуація – він втрачає зір, у нього осколки в ногах і руках, а в Андрія Ейдера – в руках і колінах. Я не знаю, чи зможемо ми їх витягнути з каліцтва і скільки нам, батькам, треба буде часу, коштів і зусиль, щоб потім зробити з наших дітей нормальних людей", – сказав він.

За словами Сороки, світова спільнота може допомогти у порятунку українців, але не робить цього. Він впевнений, що Європа боїться іти на конфлікт із РФ заради України.

"Уся Європа перемазана російськими грошима, газом. Це дуже відчувається там, коли буваєш на зустрічах. У неділю я знову вилітаю у Брюссель, щоб ще раз спробувати достукатися до них. Ми просимо про медичну допомогу, невже за 100 днів не можна було відправити незалежних лікарів? Можна, але це нікому не треба", – сказав батько українського моряка.

Відвідування консулів поранених українців нічого не дають, пояснює Сорока. Єдиний вихід із ситуації – це знести Кремль, додав він.

"Який толк у тому, відвідав консул чи ні – спитати як справи і вийти? Це просто аби провідати хлопців, більше сенсу це за собою не несе. Я не бачу варіантів порятунку, окрім як зірвати атомну бомбу в Кремлі. 110 днів уже ніякої допомоги нашим хлопцям не надають, вони тягнуть час і заганяють хлопців у каліцтво. Із самого початку, відколи наші діти потрапили в полон, росіяни, які при владі, сказали, що до виборів хлопців не буде. Страшно не через те, що хлопців рано чи пізно випустять, страшно, що є троє важко поранених, яким не надають медичну допомогу", – сказав Сорока.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Відкопали в шахтах? У мережу потрапило відео військової техніки, яку РФ відправляє на окупований Донбас

неділя, 15 вересень 2019, 17:30

У мережі було опубліковано відео доставки на окуповану територію України військової техніки з Росії в 2014 році. Запис опублікував у себе в Twitter користувач "Конопляний Джмелик", передають Патріоти України. . "Гуманітарка Пу "шахтарям" Донбасу 2 ве...

Хіти тижня. Мережа в шоці: Відома співачка грузинського походження закликала підтримати на виборах путінського кандидата (відео)

неділя, 15 вересень 2019, 17:00

в минулому році співачка якимось загадковим чином стала володаркою 200-метрової квартири в належному мерії будинку в центрі Москви. Російська співачка грузинського походження Діана Гурцкая викликала бурхливу реакцію соцмереж, підтримавши перед виборами...