Хіти тижня. "Петух, Бандера вонючий": Як у миколаївській маршрутці провчили нетверезого ватника (відео)

Прихильник "русского мира" довго нервував пасажирів маршрутки, доки не отримав "своє".

Дебошир не давав пасажирам вийти. Фото: скріншот з відео.

У середу, 21 березня, близько 21:00, в миколаївській маршрутці № 8, п'яний пасажир влаштував дебош, ображаючи водія і пасажирів, передають Патріоти України із посиланням на "Новости N".

Маршрутка рухалася по проспекту, від залізничного вокзалу в центр міста. Один з пасажирів - чоловік середніх років - був з явними ознаками алкогольного сп'яніння: від нього йшов виразний запах алкоголю, він насилу сидів у кріслі, постійно норовив з'їхати вниз.

Коли водій зупинився на вул. 6-й Слобідській, п'яничка раптом прокинувся і почав голосно обурюватися, обзиваючи водія «смердючим Бандерою». Маршрутка поїхала далі, а п'яний пасажир став поряд з водієм, вимагаючи «показати йому Бандеру».

На зупинці на вул. 3-й Слобідській, двоє пасажирів, жінка і хлопець, намагалися вийти з маршрутки, однак зробити їм це не вдавалося, оскільки п'яний перегородив вихід. Коли хлопець попросив дебошира звільнити дорогу, то і в свою адресу почув, що він «півень» та «смердючий Бандера».

Коли хлопцю все ж вдалося вийти з салону, він отримав від п'янички стусан в спину. Цього молодий чоловік не стерпів, схопив бешкетника за комір і почав витягати з маршрутки. П'яничка, зрозумівши, що нічого хорошого його на вулиці не чекає і вчепився двома руками за поручень. На допомогу молодій людині прийшли інші пасажири і разом вигнали дебошира з салону «Рути». Останнє, що побачили пасажири маршрутки, це те, як хлопець на зупинці б'є п'яницю по фізіономії.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...