Хіти тижня. Поляки б'ють на сполох: Стало відомо про нове шахрайство з українськими "заробітчанами" в Польщі

Українців в Польщі все частіше залучають як підставних керівників для польських компаній.

За відомостями польського видання "Dziennik Gazeta Prawna", останнім часом почастішали звернення в юридичні канцелярії польських підприємців, які не можуть отримати повернення боргів від фірм, нібито очолюваних українцями, передають Патріоти України.

Так стало відомо про новий вид шахрайства із залученням українців в Польщі - керівники, яких в Польщі називають "стовпами", як правило не мають в країні ніякого майна і часто виїжджають за її межі відразу після призначення на посаду або після появи у компанії проблем. Дана схема дозволяє реальним власникам фірм уникнути відповідальності в разі банкрутства.

Крім того, таку схему часто використовують особи, які не мають злочинних намірів, але які хочуть вберегти своє майно від претензій кредиторів, якщо бізнес не заладиться.

Відзначається, що громадян Польщі складніше залучити до фіктивного керівництва компанією, оскільки вони чітко усвідомлюють відповідальність, яка їм загрожує в разі залучення їх до злочинної діяльності.

"Стовпи" з управ польських фірм все частіше говорять українською. І зникають безслідно", - зазначає видання. Масштаб такої діяльності поки не отримав оцінки, однак відомо, що така ситуація існує в різних галузях економіки.

Нова хвиля пандемії в ОРДЛО: що спровокувало і чим може допомогти Україна.

понеділок, 27 вересень 2021, 22:03

Росія не випадково обрала окуповані території – в цих районах не діють ані російські, ані українські закони. "Сірі зони" ніким не контролюються, і якщо буде висока смертність – а вона уже є внаслідок т.зв. "вакцинації" і "щеплення", – то це не буде мати ж

Революція споконвічних традицій: Президент Південної Кореї пропонує співгромадянам заборонити їсти собак

понеділок, 27 вересень 2021, 21:36

Собаки, вони теж жити хочуть... Щороку в республіці з'їдають близько мільйона гавкунів. Президент Південної Кореї Мун Чже Ін закликав ухвалити заборону на вживання собачого м’яса в країні, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian. Офі...