Хіти тижня. Поляки б'ють на сполох: Стало відомо про нове шахрайство з українськими "заробітчанами" в Польщі

Українців в Польщі все частіше залучають як підставних керівників для польських компаній.

За відомостями польського видання "Dziennik Gazeta Prawna", останнім часом почастішали звернення в юридичні канцелярії польських підприємців, які не можуть отримати повернення боргів від фірм, нібито очолюваних українцями, передають Патріоти України.

Так стало відомо про новий вид шахрайства із залученням українців в Польщі - керівники, яких в Польщі називають "стовпами", як правило не мають в країні ніякого майна і часто виїжджають за її межі відразу після призначення на посаду або після появи у компанії проблем. Дана схема дозволяє реальним власникам фірм уникнути відповідальності в разі банкрутства.

Крім того, таку схему часто використовують особи, які не мають злочинних намірів, але які хочуть вберегти своє майно від претензій кредиторів, якщо бізнес не заладиться.

Відзначається, що громадян Польщі складніше залучити до фіктивного керівництва компанією, оскільки вони чітко усвідомлюють відповідальність, яка їм загрожує в разі залучення їх до злочинної діяльності.

"Стовпи" з управ польських фірм все частіше говорять українською. І зникають безслідно", - зазначає видання. Масштаб такої діяльності поки не отримав оцінки, однак відомо, що така ситуація існує в різних галузях економіки.

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...