Курортне місто Генічеськ потерпає від засміченості через дії місцевих жителів та осіб без визначеного місця проживання.
Облаштовані сміттєві майданчики не допомагають утримувати курортне місто Генічеськ в чистоті. Завжди знаходяться ті жителі, які байдуже ставляться до своєї малої батьківщини. За словами городянина Андрія Нікішечева, винні в тому, що місто перетворюється в смітник, особи без визначеного місця проживання. Він опублікував у соцмережах фото контейнерного майданчика в одному з мікрорайонів міста, передають Патріоти України.
"Можна покращувати смітники в мікрорайоні, але толку від цього буде нуль, поки є в природі "свині з людським обличчям", яким тупо на все начхати. Їм би тільки виграти змагання серед собі подібних і добути приз у вигляді пластикової тари", - пише Андрій.
Фото і його опис викликало обговорення інших городян. Олексій Войцеховський зазначив, що в даній ситуації зі стихійними звалищами винними є не тільки ті осіби, на яких покладається автор фото.
"Це вина не тільки бомжів, які видобувають пластик. Це жителі такі у нас є, на жаль. Як правило, потім вони ж і кричать голосніше за всіх, що винні в цьому всі, починаючи від двірників, закінчуючи Трампом ...", - зазначив городянин.
Варто відзначити, що, за словами жителів Генічеська, комунальні служби регулярно прибирають подібне сміття. "Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять" - саме ця фраза як ніколи підходить до даної ситуації. На жаль, подібні сміттєві проблеми є по всій області і Україні. Тим не менш, чистота наших міст залежить від нас самих. Тим більше людство давно придумало способи сортування та переробки відходів. До слова, вступила в силу заборона на поховання необроблених відходів, яка зобов'язує всіх українців сортувати сміття. У Херсонській ОДА працюють над будівництвом сміттєпереробних заводів в області. Варто сподіватися, що цей процес не затягнеться на довгі роки і все ж допоможе поліпшити екологічну ситуацію Херсонщини і не допустити сміттєвого колапсу.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...