Хіти тижня. Пощастить не всім: Гройман пояснив, хто в Україні отримає найвищі пенсії

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що законопроект про перерахунок пенсій військовим повинен передбачити різний розмір виплат для учасників АТО, які були на передовій, і тих, хто був у тилу.

Володимир Гройсман

"Для мене в цьому законі дві принципові речі. По-перше, всі, хто захищав і захищає нашу країну, повинні отримати найвищу пенсію, найвищий перерахунок. У "бойових" військових повинна бути найвища пенсія. Ті ж, хто був в тилу, повинні отримати інший розмір виплат. Таку справедливість ви повинні забезпечити в проекті закону", - заявив Гройсман.
Друга позиція, на якій наполягає прем'єр, полягає в наступному: законопроект про перерахунок пенсій військовим повинен бути прийнятий в лютому, але військові повинні отримати доплати, в тому числі і за січень, передають Патріоти України.

Підготовлений Міністерством соцполітики законопроект про пенсії для військових знаходиться на розгляді в Раді національної безпеки і оборони. За словами міністра Андрія Реви, в робочій групі з доопрацювання законопроекту беруть участь представники 14 силових відомств.

З архіву ПУ. Народні прикмети: Чому четвертого жовтня треба поважати котів і обов'язково сумлінно працювати

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:55

У цей день виконували обряди, які дозволяли сподіватися на родючий майбутній рік. У церкві 4 жовтня вшановується пам'ять Кіндрата - одного з 70 апостолів, який проповідував Слово Боже в I столітті на території Афін і носив сан єпископа, повідомляють Па...

Інтерновані до Туреччини командири 'Азову' зустрілися із сім'ями. Радіємо разом (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 23:30

Військові і їхні рідні не стримували емоцій, адже вперше за довгі місяці змогли обійнятися. У понеділок, 3 жовтня, командири Азова, які після російського полону, за умовами обміну, перебувають у Туреччині, змогли вперше побачитися з рідними. Нагадаємо,...