"Бактерії є всюди у ванній - на кнопці зливу води, дверних ручках і сидінні унітазу. Ви помиєте руки після туалету, але не помиєте мобільний телефон", - розповів уролог Джеймін Брамбатт, передають Патріоти України з посиланням на Health.
Відзначається, що до телефону людина в середньому торкається не менше 2,5 тисячі разів.
Згідно з дослідженнями вчених з Університету Арізони, на телефоні є в 10 разів більше бактерій, ніж на кришці унітазу.
Так, дослідження, опубліковане в журналі "Annals of Clinical Microbiology and Antimicrobials", показало, що 95% мобільних телефонів працівників системи охорони здоров'я мали ознаки бактеріального забруднення. Деякі з них могли потенційно призвести до інфекції типу стафілокока.
ЛІкар порадив ретельно стежити за своєю гігієною і ходити в туалет без свого девайсу. Також рекомендується протирати мобільні пристрої антибактеріальними серветками і сухою чистою тканиною.
Німецький боксер Агіт Кабаєл, який володіє тимчасовим титулом WBC у суперважкій вазі, заявив, що міг стати суперником українського ексчемпіона Володимира Кличка, який планує повернутися на ринг. За словами Кабаєла, він отримав пропозицію провести бій і...
Луцький національний технічний університет у вересні 2024 року відрахував понад 1000 студентів — оскільки, як заявляють у виші, після зміни законів здобувачі другої або третьої вищої освіти позбулися права на відстрочку від мобілізації. Про це 20 травн...