"Бактерії є всюди у ванній - на кнопці зливу води, дверних ручках і сидінні унітазу. Ви помиєте руки після туалету, але не помиєте мобільний телефон", - розповів уролог Джеймін Брамбатт, передають Патріоти України з посиланням на Health.
Відзначається, що до телефону людина в середньому торкається не менше 2,5 тисячі разів.
Згідно з дослідженнями вчених з Університету Арізони, на телефоні є в 10 разів більше бактерій, ніж на кришці унітазу.
Так, дослідження, опубліковане в журналі "Annals of Clinical Microbiology and Antimicrobials", показало, що 95% мобільних телефонів працівників системи охорони здоров'я мали ознаки бактеріального забруднення. Деякі з них могли потенційно призвести до інфекції типу стафілокока.
ЛІкар порадив ретельно стежити за своєю гігієною і ходити в туалет без свого девайсу. Також рекомендується протирати мобільні пристрої антибактеріальними серветками і сухою чистою тканиною.
Тернопільський міськрайонний суд визнав винним місцевого мешканця у вчиненні хуліганства щодо культових споруд і оштрафував на 17 тис. грн. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на судовий реєстр. За даними досудового розслідування, вночі 2...
В мережі опублікували інтерв'ю з українською поп-зіркою Іриною Білик, якій сьогодні виповнилося 55 років, від 1991 року. Відео опубліковане "Медіатакою", передають Патріоти України. У програмі молодіжної студії «Гарт» співачка Ірина Білик у далекому 91...