Хіти тижня. "Пройдя 1 км, ВСУ будут уже на поселке": Путінські "гібриди" у паніці тікають із "армії "ДНР"

У ситуації, що склалася, найманці звинувачують своїх «кураторів», а також Мінські угоди.

Селище Трудовські у окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Бойовики «ДНР» все частіше відмовляються брати участь в бойових діях і «йдуть на громадянку». Про це повідомляють вони самі або їхні прихильники в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Два моих друга со стажем войны 4 года ушли на гражданку на днях. Почему? Не хотят быть мясом», — написав один із авторів.

Прихильники бойовиків з обуренням зазначають, що таке трапляється все частіше. За їх словами, найманці бачать, що в певних точках ЗСУ вже занадто близько. «Пройшовши 1 км ЗСУ будуть вже у селищі. Ось так вони близько», - зазначив коментатор, кажучи про селище Трудовські в Донецьку. У ситуації, що склалася, бойовики звинувачують своїх «кураторів», а також Мінські угоди.


Моторошні кадри: У Стамбулі у прірву впав багатоповерховий житловий будинок (відео)

понеділок, 22 квітень 2019, 17:49

У Стамбулі (Туреччина) у понеділок, 22 квітня, в результаті зсуву зруйнувався чотириповерховий житловий будинок, повідомляють Патріоти України. Як повідомила адміністрація губернатора Стамбула, жителів будинку, що обвалився, і 10 сусідніх встигли еваку...

Хіти тижня. "Маленькі кроки на шляху до великої перемоги": Українські військові зайняли сіру зону на околиці Донецька (відео)

понеділок, 22 квітень 2019, 17:30

ЗСУ продовжують звільняти території від окупантів на сході країни. Українські військові продовжують звільняти території від окупантів на сході країни. Так, захисники України просунулися ще далі по так званій "сірій зоні", передають Патріоти України з п...