Хіти тижня. "Пройдя 1 км, ВСУ будут уже на поселке": Путінські "гібриди" у паніці тікають із "армії "ДНР"

У ситуації, що склалася, найманці звинувачують своїх «кураторів», а також Мінські угоди.

Селище Трудовські у окупованому Донецьку. Фото: соцмережі.

Бойовики «ДНР» все частіше відмовляються брати участь в бойових діях і «йдуть на громадянку». Про це повідомляють вони самі або їхні прихильники в соціальних мережах, передають Патріоти України.

«Два моих друга со стажем войны 4 года ушли на гражданку на днях. Почему? Не хотят быть мясом», — написав один із авторів.

Прихильники бойовиків з обуренням зазначають, що таке трапляється все частіше. За їх словами, найманці бачать, що в певних точках ЗСУ вже занадто близько. «Пройшовши 1 км ЗСУ будуть вже у селищі. Ось так вони близько», - зазначив коментатор, кажучи про селище Трудовські в Донецьку. У ситуації, що склалася, бойовики звинувачують своїх «кураторів», а також Мінські угоди.


Б'є, значить, любить: Російський танцюрист вдарив партнерку кулаком під час змагань

четвер, 22 серпень 2019, 0:00

Партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Організатори помітили це, після чого послідувала дискваліфікація. Повідомляється, що партнерці запропонували написати заяву в поліцію, проте вона відмовилася. Пізніше Паршаков і ...

Хіти тижня. "Отака повага": Стало відомо, скільки виплатять військовим за скасований парад в Києві

середа, 21 серпень 2019, 23:55

Якщо оголошені "300 000 000" поділити на 300 000 бійців скільки виходить? На День Незалежності України військові отримають премію, розмір якої, за деякими даними, для рядових складе від 100 до 300 гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав жу...