Хіти тижня. Росіяни і тут "пробили дно": На матч ЧС-2018 у Єкатеринбурзі прийшов мінімум глядачів

Квитки залишалися в касах до самого початку матчу, але ані черг, ані тих, хто запізнився, не було.​

Росіянам не вистачило грошей на квитки. Фото: скріншот з відео.Сьогодні, 15 червня, відбувся другий матч ЧС-2018 з футболу, проте стадіон в Єкатеринбурзі був практично порожнім, повідомляють Патріоти України.

Сьогодні пройшов другий матч ЧС-2018, який вчора відкрили в Москві. І на стадіоні "Центральний", що в Єкатеринбурзі, повинно було бути 35 тисяч глядачів, рівно така його максимальна місткість, але, як видно з багатьох фото і офіційної інформації, на стадіон прийшло тільки 27 тисяч.

Повідомляється, що квитки на цей матч продавали по 640 рублів, але росіянам і на них грошей не вистачає. Зазначимо, що середня заповнюваність матчів ЧС приблизно 90%, проте Росія "пробила дно". Квитки залишалися в касах до самого початку матчу, але ані черг, ані тих, хто запізнився, не було.

Кінь загинув відразу: На Волині блискавка тричі вдарила в підводу з людьми (відео)

середа, 24 липень 2019, 12:28

Чоловіка госпіталізували, зараз він знаходиться в реанімації і його стан медики оцінюють, як важкий. На Волині блискавка тричі вдарила у віз з конем, в якому сидів 45-річний чоловік разом з сином, передають Патріоти України. . Інцидент стався в селі Р...

Хлопчик у валізі: Новий поворот в розслідуванні дивного злочину в Чернівцях (фото, відео)

середа, 24 липень 2019, 11:58

Правоохоронці відпрацьовують версію самогубства горе-матері. Горе-мати трирічного Сашка Пілявского, тіло якого знайшли валізі у Чернівцях, досі в розшуку і наразі поліції про її місцезнаходження не відомо. Правоохоронці відпрацьовують версію самогубств...