Хіти тижня. "Росляков відходив у темряву із кимось порадитись": У Криму розгорівся скандал через здогадки про постановку теракту в Керчі

Відео із керченським стрільцем виклали у мережу, а потім швидко заблокували. Однак усі, хто встиг його переглянути, почали дуже сумніватися у офіційних версіях розвитку подій.

Владислав Росляков очевидно був не сам. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі звернули увагу на дивні речі з недавно опублікованим відео стрілянини і вибуху в керченському коледжі. Відповідні пости і скріншоти опублікувала в Twitter Roksolana Today&Крим, передають Патріоти України.

"Росляков кілька разів підходить туди - в темряву. Інструкції, мабуть. Ось тут з 2:11 по 2:23 в темряві екран телефону загоряється. Там людина є", - пише блогер.

Вона також роздумує над тим, чому відео з камер спостереження спочатку виклали в ЗМІ, а потім видалили. "Вони це відео виклали, щоб ми покадрово його розбирали і були при ділі? Поки якусь х*рь замишляють? Пацан йде з рушницею. Чик - наступний кадр - пацан УБИВ вчителя. Іде назустріч, стріляв НІБИ в обличчя, так? А лежить труп НЕ НА СПИНІ. Чи стріляв він в цю тітку? Чи не стріляв", - припустили в мережі.

Хіти тижня. "Довбо*об! Йди нах*й!": Вінницький коп красномовно пояснив водієві причину зупинки авто

субота, 16 листопад 2019, 2:00

Шокуюче відео, на якому вінницький коп вживає нецензурну лайку до водія, вже облетіло всю країну та зібрало сотні обурених коментарів. «Все сталось у вихідні. Їхав з Літина у бік Він­ниці. Раптом помітив автомобіль патрульних, які чомусь рушили за мною...

Хіти тижня. Неймовірно і моторошно: У Китаї зняли рибу "з людським обличчям" (відео)

субота, 16 листопад 2019, 0:35

У ставку, розташованому в околицях китайського міста Куньмін, на відео зняли дивного вигляду коропа.