Відзначається, що Донецьк практично за всіма параметрами відрізаний від України вже четверту зиму. Варто відзначити, що на вулицях практично немає людей і транспорту.
Так, журналісти відобразили проспект Театральний і квартали довоєнної забудови Донецька, що збереглися. Він піднімається від річки Кальміус і впирається в Театр опери та балету.
Одне з найбільш пафосних закладів початку-середини 2000-х на бульварі Пушкіна - ресторан "Міленіум", який також називають "Піраміда".
Бюст Пушкіна і службовий вхід до Донецького музично-драматичний театру. Це місце також називається "Голова". У 1990-2000-х тут збиралися неформали. Терористи проводять в цьому місці свої "заходи".
Колишній Трудовий театр, організований на початку ХХ століття для робітників металургійного заводу на перетин вулиць Кобозєва та проспекту Садовий. Будинки просіли до підвіконь.
Вид на Палац спорту "Шахтар" - пам'ятник архітектури, кузня чемпіонів, спортивна школа.
Пам'ятник Тарасу Шевченку. Взимку 2013-2014 року тут збирався Євромайдан. Днем чергувало кілька людей, ввечері виходили десятки-сотні людей, запалювали свічки, співали українські пісні. За спиною письменника - Донецька міськадміністрація, зліва - обласна бібліотека.
Центр "МТС" на бульварі Шевченка. З 11 січня в місті відсутній Vodafone. На старій довоєнній рекламі - український боксер і волонтер Олександр Усик, який активно допомагає українській армії.
Вид на парк Сокіл і роллердром з бульвару Пушкіна - центрального місця відпочинку.
"Пальма Мерцалова" - копія знаменитого вироба майстра Мерцалова, що стала символом Донецької області.
Вид на вулицю Кобозєва в сторону донецького ЦУМу.
Дитячий майданчик на бульварі Пушкіна. До війни був оздоблений в синьо-жовті кольори.
Новий Планетарій, за ним - ТРЦ "Грін Плаза", а зліва - Палац дитячої та юнацької творчості.
Супермаркет "Нікольський" на перетині Челюскінців і проспекту Театрального.
Торговий центр "Золоте кільце" - один з транспортних та географічних центрів Донецька. До війни був популярним місцем для покупок.
Кільце - початок-кінець безлічі трамвайних маршрутів, які йдуть до Ленінського району з центру.
Бульвар Пушкіна, Художня галерея.
Центральна вулиця міста - Артема. Зліва - Свято-Преображенський кафедральний собор, побудований в 1884 році і в 1931 році підірваний більшовиками - його відновили в 1993 році.
Один з корпусів Донецького національного технічного університету. Парк Сокіл.
Донецький театр опери і балету імені Солов'яненка. До війни тут проходили нові постановки - як класичні, так і сучасні.
"Донбас Палас" - п'ятизірковий готель в самому центрі Донецька, яку побудували в 1938 році. У 2001-му її підірвали. Це нова будівля.
Пішохідний сквер, що виходить на центральну площу.
Центр міста.
На війні проти російських бойовиків загинув грузинський доброволець - 24-річний Леван Лохішвілі. Про це повідомляє Ехо Кавказа, передають Патріоти України. Зазначається, що захисник загинув 19 листопада у Херсонській області внаслідок вибуху саморобног...
В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...