Хіти тижня. Ще для одного "искусство вне политики": Віталій Козловський виступив у Москві на концерті до Дня перемоги (фото, відео)

Співати для народу-агресора - у пріоритеті для когорти українських ватних "зірок".

Віталій Козловський. Фото:Instagram

У середу, 9 травня, у Москві у районі Солнцево на концерті до Дня Перемоги виступив український співак, заслужений артист України Віталій Козловський. Позаду артиста на сцені красувалися написи "З Днем Перемоги" і "9 травня". Про виступ Козловського свідчать фото глядачів концерту, опубліковані в Instagram, інформують Патріоти України.

"Я дуже мріяла потрапити на виступ Віталія Козловського. Нарешті моя мрія збулася, ніколи в житті не могла уявити, що побачу Віталія в Москві, тим більше, в Солнцево", – написала під фото в Instagram користувачка Надія Огол.

#счастьеесть#москвасолнцево#виталийкозловский
Допис, поширений nadezhda ogol (@nadezhda.ogol)


#9мая#виталийкозловский#
Допис, поширений Anna Kravchenko (@kravchenko_saliy_anya)

Фотознімком з Козловським поділився і російський ведучий Денис Сімуков.

"Познайомився із заслуженим артистом України Віталієм Козловським!", – підписав опубліковане фото Симуков, додавши під знімком хештеги #москва #9мая #концерт.

В Україні хочуть зробити паління "максимально некомфортним" для курців

субота, 3 червень 2023, 22:54

Українцям, які пристрастилися до тютюну, повинно стати неприємно виймати цигарку із пачки, на якій буде малюнок із візуалізацією наслідків паління. Наказ МОЗ України з відповідними вимогами щодо оформлення цигаркових пачок було зареєстровано цього тижн...

У Болгарії викрили шахрайську схему, пов’язану з українськими біженцями

субота, 3 червень 2023, 21:59

Міністерство внутрішніх справ Болгарії виявило порушення в реалізації програм розміщення українських біженців. Про це заявив глава МВС Болгарії Іван Демерджиєв, передають Патріоти України із посиланням на «Радіо Європа». Болгарія від початку повномасшт...