"Як можна їздити і розважати ворога? Віталій Козловський продався за 3 рублі і 2 копійки": Приходько про виступи українських артистів у РФ (відео)

Співачка заявила, що не шкодує жодної хвилини, що в її житті немає Росії.

Анастасія Приходько. Фото:скрін відео

Анастасію Приходько продовжують кликати на виступи в Росії, проте українська співачка не збирається відмовлятися від своїх позицій щодо країни-агресора. Про це вона розповіла в інтерв'ю, передають Патріоти України.

"Досі є. Досі дзвонять деякі божевільні і кличуть в Пітер на концерти. Не знаю, може вони не в курсі, що я, де я, що тут у нас, але я ще раз кажу. Дуже приємно, якщо 13 -річна дівчинка це розуміє. у неї забрали будинок - ну як вони можуть їздити і розважати ворога? Ви можете собі це уявити?

Ви можете собі уявити, щоб Клавдія Шульженко поїхала до Німеччини? І мені приємно, що в нашій країні багато артистів розуміють, що відбувається, і не їдуть туди. і я впевнена, що Віталій Козловський продався за 3 рублі і 2 копійки, я не думаю, що йому дали два мільйони євро, що б він вийшов і сказав: "Росія! З днем перемоги!", - заявила співачка.

Олена Зеленська відзначає ювілей. Чим запам'яталась іменинниця на посаді Першої леді України

понеділок, 6 лютий 2023, 7:56

Сьогодні перша леді України Олена Зеленська відзначає день народження. Дружині президента виповнилося 45 років, нагадують Патріоти України. . Як і президент, Олена Зеленська родом із Кривого Рогу. Навчалася в одній гімназії з майбутнім чоловіком, але ...

Рятувати було нікому: У Росії дитина померла, бо всіх лікарів забрали на війну в Україні

понеділок, 6 лютий 2023, 7:08

У селищі Гірське Забайкальського краю однорічна дівчинка померла через відсутність лікарів та ненадання своєчасної медичної допомоги. Усіх кваліфікованих медиків у регіоні відправлено на війну в Україну, щоб рятувати поранених окупантів, тому життя рос...