Хіти тижня. Ще один радісний фактор: Екологія степової України відроджується через закриття Північно-Кримського каналу

​Після очищення річки Каланчак на Херсонщині утворилися значні поклади цінного органічного добрива.

Екосистема ріки Каланчак зазнала позитивних змін. Ілюстрація:Укрінформ

Перекриття Північно-Кримського каналу позитивно вплинуло на екосистему річки Каланчак, що останніми роками була на межі зникнення. Після того, як річку промили водою з Північно-Кримського каналу зі спеціально спорудженого сифона, в Каланчаку з’явилася риба – короп, судакта карась. Про це повідомляють Патріоти України.

В процесі днопоглиблення з річки було витягнуто близько тисячі кубометрів мулу, який є цінним природним добривом. Зараз поклади мулу складені на спеціальному майданчику, а в Каланчацькій ОТГ готові віддавати його безкоштовно фермерам та сільськогосподарським підприємствам.

Днопоглиблювальні роботи на річці триватимуть всю зиму, тож мулу буде достатньо для всіх бажаючих. Річковий мул – найцінніше природне добриво, що підвищує врожайність будь-якої культури.

Як повідомлялося раніше, коли Північно-Кримський канал працював, тільки 60-80 м куб/с води йшло на сільгосппотреби Херсонщини та Запоріжжя, а 300-320 м куб/с надходило на півострів. Після перекриття каналу, дамба перед Перекопом збільшила площу зрошуваних земель півдня України на тисячі гектарів.

З архіву ПУ. Головний "поштар" України пояснив своє мільйонну зарплату за допомогою таблички "було-стало"

субота, 16 січень 2021, 14:00

Очільник "Укрпошти" Смілянський, який намалював собі зарплату в 2,5 рази вище, ніж у Трампа, обґрунтував її зростання на одному листочку, де зобразив табличку "Було" і "Стало", порівнявши показники "Укрпошти" 2016 і 2019 років.

"Их нравы": У Росії підполковник з дружиною померли під час БДСМ-оргії

субота, 16 січень 2021, 13:57

Померлий підполковник служив в елітному підрозділі спецслужби і брав участь в одній з операцій в Чечні. У Росії виявили тіла підполковника і його дружини. Судячи з обстановки в квартирі та знайдених в їх житлі предметів, пара померла під час БДСМ-сесії...