Хіти тижня. Ще один радісний фактор: Екологія степової України відроджується через закриття Північно-Кримського каналу

​Після очищення річки Каланчак на Херсонщині утворилися значні поклади цінного органічного добрива.

Екосистема ріки Каланчак зазнала позитивних змін. Ілюстрація:Укрінформ

Перекриття Північно-Кримського каналу позитивно вплинуло на екосистему річки Каланчак, що останніми роками була на межі зникнення. Після того, як річку промили водою з Північно-Кримського каналу зі спеціально спорудженого сифона, в Каланчаку з’явилася риба – короп, судакта карась. Про це повідомляють Патріоти України.

В процесі днопоглиблення з річки було витягнуто близько тисячі кубометрів мулу, який є цінним природним добривом. Зараз поклади мулу складені на спеціальному майданчику, а в Каланчацькій ОТГ готові віддавати його безкоштовно фермерам та сільськогосподарським підприємствам.

Днопоглиблювальні роботи на річці триватимуть всю зиму, тож мулу буде достатньо для всіх бажаючих. Річковий мул – найцінніше природне добриво, що підвищує врожайність будь-якої культури.

Як повідомлялося раніше, коли Північно-Кримський канал працював, тільки 60-80 м куб/с води йшло на сільгосппотреби Херсонщини та Запоріжжя, а 300-320 м куб/с надходило на півострів. Після перекриття каналу, дамба перед Перекопом збільшила площу зрошуваних земель півдня України на тисячі гектарів.

Дівчина, яка сміливіша за деяких чоловіків: У РФ 11-класниця закидала військкомат "коктейлями Молотова"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:40

У РФ продовжують фіксувати нові випадки підпалів. Цього разу проти мобілізації та війни РФ проти України вирішила виступити 11-класниця. І поки чоловіки-призовники тікають в інші країни, дівчина не побоялася закидати військкомат "коктейлями Молотова". ...

В Чернівцях підозрюваний у педофілії відкрив стрілянину під час затримання, загинула поліцейська (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:15

У понеділок, 3 жовтня, у Чернівцях трапилася надзвичайна ситуація під час затримання правоохоронцями особи, звинуваченої у розбещенні неповнолітніх. Підозрюваний відкрив стрілянину, внаслідок чого 1 поліцейська загинула, ще 1 поліцейський дістав поране...