Хіти тижня. Скандал з українкою в Польщі отримав несподіване продовження

Українка Оксана працювала нелегально в одній з фірм в Познані. Власник компанії офіційно не працевлаштовував найманих працівників і не платив медичної страховки.​

Історія з українкою, яку на робочому місці схопив інсульт, і яку роботодавець «кинув помирати» на лавочці, отримала несподіване продовження. Про це повідомив спікер Великопольської поліції Анджей Боровяк, передають Патріоти України.

«Власнику фірми з Сьорди Великопольської, в якій працювала громадянка України, і яка на початку січня отримала інсульт, висунули звинувачення в нелегальному працевлаштуванні іноземців. Після допиту чоловіка відпустили додому», – йдеться в повідомленні.

У той же час співробітник Окружної інспекції праці в Познані Яцек Стшижевский уточнив, що зараз на фірмі поляка проводять ретельну перевірку, а її результати будуть відомі лише в кінці березня.

Як вдалося з’ясувати українським журналістам, мережа гіпермаркетів, з якою співпрацювала фірма чоловіка, погрожує розірвати з ним контракт. В якості підтвердження своїх слів, керівництво вже видалило з мережі магазинів рекламу його продукції.

Нагадаємо, українка Оксана працювала нелегально в одній з фірм в Познані. Раніше вона працювала на цього ж роботодавця законно, і їй обіцяли забезпечити легалізацію і надалі. Але власник компанії офіційно не працевлаштовував найманих працівників і не платив медичної страховки.

Опублікував: Олег Устименко

"Немає на чому вчити": Автошколи в Росії можуть почати масово закриватися через війну в Україні

неділя, 3 липень 2022, 15:00

На території країни-терориста можуть почати масово закриватися автошколи. Охочих отримати права скоро буде просто "ні на чому вчити". Про це заявив голова правління Спілки автошкіл Олександр Ачкасов, повідомляють Патріоти України із посиланням на росій...

"Юра, прощай, Юра, прости": Дружина продюсера Бардаша натякнула на розставання з ним через антиукраїнські заяви

неділя, 3 липень 2022, 14:29

Дружина українського продюсера Юрія Бардаша прозоро натякнула прихильникам на розлучення з обранцем. Причиною, ймовірно, стали його скандальні антиукраїнські висловлювання. Єлизавета Бардаш і раніше казала, що позиція коханого їй не близька. Відповідни...