Хіти тижня. Скрепи високодуховні: Під Пітером канібали жорстоко вбили і з'їли хлопця (відео 16+)

Першим тіло загиблого побачив його брат, який розповів, що родич часто пускав до себе пожити малознайомих людей.

Родичу вбитого крізь вікно відкрилося страшне видовище. Ілюстрація: соцмережі.

У російському селищі Новинка недалеко від "культурної столиці" Санкт-Петербурга чоловік із дівчинкою зарубали сокирою хлопця і розчленували тіло, з'ївши деякі його частини, передають Патріоти України.

Як передає НТВ, жертвою виявився 21-річний хлопець, господар квартири в будинку барачного типу, де і сталася надзвичайна подія. Після вбивства канібали намагалися замести сліди - вони влаштували підпал і вискочили з вікна, з якого валив дим. Але сусіди помітили їх і викликали поліцію, яка затримала злочинців: ними виявився 22-річний житель Алтайського краю і 12-річна дівчинка.

Оперативники знайшли м'ясо вбитого в сковорідці, а голову в грубці. Першим тіло загиблого побачив його брат, який розповів, що родич часто пускав до себе пожити малознайомих людей.

"Коли я приїхав, то заліз один через вікно. Все навколо було розкидано, як ніби будинок пограбували. А потім я побачив щось накрите ковдрою в крові. Я не знав, що це він, і вискочив назад. У мене паніка була. Думка була одна, тільки б не він. Покликав сусіда, він відкрив двері. Ми з ним і з сусідкою увійшли і підняли ковдру. Я зрозумів, що це брат. Тим більше його речі висіли - пальто і кофта, в яких він вчора до нас приїжджав. Я вийшов і подзвонив мамі", - розповів він.

Увага! Відео 18+

Причина поки що невідома: У Росії помер учасник гурту "Машина времени"

неділя, 16 червень 2019, 14:39

Сергій Остроумов був сесійним учасником "Машины Времени" і постійним барабанщиком в сайд-проект гурту "Оркестр креольського танго". Стало відомо про смерть сесійного барабанщика групи "Машина Времени" Сергія Остроумова. Про це повідомив лідер музичного...

Хіти тижня. Таємниці скреп: РосЗМІ розкопали несподівані факти про захоплення Ху*ла екзорцизмом

неділя, 16 червень 2019, 14:00

Володимир Путін досить часто зустрічається з екзорцистом Ілієм. Володимир Путін час від часу зустрічається з відомим старцем Ілієм (Ноздріним). Як пише російське видання "Проект", у свій час цей священик здійснював обряди екзорцизму - виганяв з людей б...