Хіти тижня. "С*ки! Пид*ры!": Найсильніша жінка планети не пошкодувала добірної лайки для бездушних українських депутатів

Емоційний виступ Ганни Куркуріної із застосуванням таких красномовних визначень стався під час мітингу проти застосування евтаназії до бездомних тварин.

Ганна Куркуріна вступилася за бездомних тварин. Фото: novosti-n.org.

У четвер, 10 травня, миколаївська триразова абсолютна чемпіонка світу з пауерліфтингу, володарка титулу «Найсильніша жінка Планети», 14-разова рекордсменка світу Ганна Куркуріна назвала всіх можновладців в Миколаєві «с*ками» і «пид@ рами», інформують Патріоти України.

Емоційний виступ жінки із застосуванням таких красномовних визначень стався під час мітингу проти застосування евтаназії до бездомних тварин, на якому спортсменка взяла слово.

- Вы пришли с собаками решать проблему! А с дорогами вы не хотите??? А с больными людьми??? Посмотрите, какое огромное здание! От кого они защищаются??? А ведь они должны служить нам! А вы говорите — собаки. Они нас топчут! Они наши души ломают! Мы собираем деньги, собак стерилизуем, а что делают они??? А они их травят! Город Николаев! Они крадут ваши деньги, мои деньги! Что вы молчите все??? Вы спросите, какую сумму денег они выделяют на животных, и куда они деваются! Спросите, куда вы каждые 2 гривны с бензина деваете! Куда? Им в задницу, а не на асфальт! Вы в собаках только нашли проблему? В себе нужно искать проблему! А корень — вот он сидит! - емоційно висловилася Ганна Куркуріна, показавши руками на вікна Миколаївської міської ради.

Після цього жінка пішла з імпровізованої сцени, роль якої виконали ступені біля входу в міськвиконком, проте через кілька миттєвостей повернулася, згадавши момент, про який не сказала під час першого виступу. Куркуріна додала, що під час ВВВ 200 тисяч собак також несли службу в армії, а про подвиг чотирилапих всі благополучно забули.

- Вчера был День Победы! Где у нас они прошли парадом? Они в клетках закрытые и ждут смерти! Почему? Собаки спасали нас во время войны!!! С*ки, почему вы на них наплевали, пид@ры!!! - друга тирада спортсменки викликала бурю оплесків у присутніх учасників мітингу.

Переселенці в Україні можуть отримати продуктові набори від ще одного фонду: Як оформити заявку

понеділок, 29 травень 2023, 23:43

Українці, які тимчасово проживають у Запоріжжі, можуть отримати гуманітарну допомогу у вигляді безкоштовних продуктових наборів, передають Патріоти України. Підтримку соціально вразливим громадянам надає благодійна організація "Бердянці – свій для сво...

У Львові п'яний мотоцикліст тікав від поліції, але несподівано... застряг

понеділок, 29 травень 2023, 23:34

У Львові патрульна поліція затримала нетверезого мотоцикліста, який після того, як помітив копів почав тікати, проте застряг у багні. Тоді патрульні його і затримали. Про це повідомили в патрульній поліції Львівської області, передають Патріоти України...