Хіти тижня. "Сьогодні померло багато дітей": "Что-то я не вижу убитых горем россиян возле посольства Сирии", - Кабакаєв

Більше 100 людей загинуло та близько 1000 потерпілих в Сирії, під час сьогоднішнього застосування хімічної зброї.

Про це на своїй сторінці у Facebook 8 квітня написав Семен Кабакаєв, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"США сделали заявление, в котором обвиняют РФ в причастности, потому как вся техника и обслуживающий персонал из России. А в недавнем интервью заместитель министра обороны РФ Александр Фомин заявлял, что в Сирии проходят испытания 215 новых образцов оружия.

Сегодня умерло много детей. Что-то я не вижу убитых горем россиян возле посольства Сирии. Никто не несёт игрушки... А когда была трагедия в Кемерово, то несчастные требовали поддержки всего мира. Значит правительству РФ можно убивать и делать вид, что ничего не произошло. Но им должны все сочувствовать, когда у них трагедия, привычная логика.

Продолжайте у себя в РФ веселиться и печь «куличики»..."

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Поки мама була в душі: Маленька дівчинка гуляла по карнизу п'ятого поверху (відео)

понеділок, 27 січень 2020, 4:00

Сусіди вважають дивом те, що не відбулося нічого жахливого. І що, на щастя, в цей день не було вітру. У мережу потрапило страшне відео, зняте на Канарах - на курорті Адехе острова Тенеріфе. Маленька дівчинка спокійно ходить по вузькому карнизу п'ятого ...

Хіти тижня. Намався втекти: Підозрюваного екс-нардепа Микитася зняли з рейсу (фото)

понеділок, 27 січень 2020, 3:00

Підозрюваного в заволодінні майном Нацгвардії екснардепа Максима Микитася зняли з рейсу під час спроби вилетіти з України. Про це у своєму Telegram-каналі "NABU Daily by Олег Новіков" повідомив журналіст Олег Новіков, а також у Telegram-каналі "Лещенко...