Хіти тижня. "Сьогодні померло багато дітей": "Что-то я не вижу убитых горем россиян возле посольства Сирии", - Кабакаєв

Більше 100 людей загинуло та близько 1000 потерпілих в Сирії, під час сьогоднішнього застосування хімічної зброї.

Про це на своїй сторінці у Facebook 8 квітня написав Семен Кабакаєв, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"США сделали заявление, в котором обвиняют РФ в причастности, потому как вся техника и обслуживающий персонал из России. А в недавнем интервью заместитель министра обороны РФ Александр Фомин заявлял, что в Сирии проходят испытания 215 новых образцов оружия.

Сегодня умерло много детей. Что-то я не вижу убитых горем россиян возле посольства Сирии. Никто не несёт игрушки... А когда была трагедия в Кемерово, то несчастные требовали поддержки всего мира. Значит правительству РФ можно убивать и делать вид, что ничего не произошло. Но им должны все сочувствовать, когда у них трагедия, привычная логика.

Продолжайте у себя в РФ веселиться и печь «куличики»..."

Опублікував: Олег Устименко

При спротиві живим могли не брати: Як відбувалось затримання "мінера" на Мосту метро в Києві (відео)

четвер, 19 вересень 2019, 7:55

Речник Нацполіції Ярослав Тракал оприлюднив відео спецоперації бійців КОРД із затримання чоловіка, який погрожував підірвати Міст метро, зазначають Патріоти України. . На опублікованому силовиками запису видно, як спецпризначенці оточують "мінера". З...

Михайлове чудо в Хонах: історія свята, традиції та прикмети

четвер, 19 вересень 2019, 5:45

19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував Видубицький монастир саме на честь цього чуда святого покровителя Києва. Ми...