Хіти тижня. "Сьогодні померло багато дітей": "Что-то я не вижу убитых горем россиян возле посольства Сирии", - Кабакаєв

Більше 100 людей загинуло та близько 1000 потерпілих в Сирії, під час сьогоднішнього застосування хімічної зброї.

Про це на своїй сторінці у Facebook 8 квітня написав Семен Кабакаєв, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:

"США сделали заявление, в котором обвиняют РФ в причастности, потому как вся техника и обслуживающий персонал из России. А в недавнем интервью заместитель министра обороны РФ Александр Фомин заявлял, что в Сирии проходят испытания 215 новых образцов оружия.

Сегодня умерло много детей. Что-то я не вижу убитых горем россиян возле посольства Сирии. Никто не несёт игрушки... А когда была трагедия в Кемерово, то несчастные требовали поддержки всего мира. Значит правительству РФ можно убивать и делать вид, что ничего не произошло. Но им должны все сочувствовать, когда у них трагедия, привычная логика.

Продолжайте у себя в РФ веселиться и печь «куличики»..."

Опублікував: Олег Устименко

Хіти тижня. Царство небесне... На Донбасі смертю героя загинув командир розвідки 42-го ОМБ

середа, 19 червень 2019, 19:00

У загиблого залишилися дружина, син і дочка. Сьогодні, 17 червня, в зоні проведення операції Об'єднаних сил, під час виконання бойового завдання загинув командир розвідки 42-го окремого мотопіхотного батальйону Павло Тихонов. Про це CBN повідомив керів...

Дивна смерть: У Києві загинув нардеп Дмитро Тимчук (оновлюється)

середа, 19 червень 2019, 18:53

Попередньою версією слідства є те, що нардеп застрелився при чищенні нагородної зброї – пістолета. Хоча все це дуже дивно. Професійний військовий освоює засоби безпеки при поводженні зі зброєю в першу чергу, а покійний був крім всього підполковник запасу