Хіти тижня. Таємнича могила дитини в парку Києва: Поліція з'ясувала, що сталося (фото)

Поліцейські розшукали матір померлої дитини і вона повідомила, що зберігала прах сина вдома, але потім розлучилася із батьком хлопчика, який мав свою думку із цього приводу.

На місці дивного поховання дитини. Фото: Інформатор.

У п'ятницю, 2 жовтня, в столичному парку Слави перехожі виявили свіжу могилу з прахом дитини. Поховання знайшли поруч з пам'ятником акторові Леоніду Бикову. На дивну гранітну плиту, на якій було видряпано Фоміних Макар Вадимович, звернула увагу киянка, яка прогулювалася по алеї. Вона і повідомила про знахідку в поліцію, передають Патріоти України.

Прибулі на місце поліцейські і криміналісти оглянули місцевість і викопали яму під гранітною плитою. Виявилося, що там знаходилася урна з прахом, на якій також було зазначено - Фоміних Макар. Перевіривши реєстр про смерть, правоохоронці знайшли дані про смерть хлопчика з таким ім'ям.

Поліцейські розшукали матір померлої дитини і вона повідомила, що зберігала прах сина вдома. Але так як вона розлучилася з чоловіком, підозрює, що він міг підмінити урну і перепоховати сина.

Жінка не спілкується з батьком дитини і не знає, як з ним зв'язатися. У зв'язку з цим правоохоронці почали вивчення відео з камер спостереження і вирішили розшукати чоловіка. У столичній поліції повідомили, що в цій ситуації поліція не бачить ознак кримінального злочину.

Джерело: Інформатор

Велика зупинка Місяця. Де і коли українці зможуть спостерігати рідкісне астрономічне явище, що повторюється раз на 18 років

субота, 15 червень 2024, 2:35

Велика зупинка Місяця відбувається кожні 18,6 року. Цей місячний застій буде найбільш яскраво вираженим по всій планеті у дні рівнодення: у вересні 2024 року та березні 2025-го. Однак стартує він вже 21 червня. Востаннє таке незвичне явище можна було с...

"Гумор не ображає і не принижує": Папа Римський дозволив жартувати над... Богом

п’ятниця, 14 червень 2024, 23:40

Жартувати стосовно Бога нормально. Якщо жарт не є образливим, це не богохульство. Про це заявив Папа Римський Франциск у п’ятницю на спеціальній аудієнції за участю приблизно 100 коміків, акторів і письменників з усього світу, передають Патріоти Україн...