Про це повідомили медики Центру кардіохірургічної допомоги "Добробут", передають Патріоти України.
"Операція без розрізу грудини краще переноситься пацієнтами і зменшує час післяопераційної реабілітації", - йдеться в повідомленні.
Новий метод мініінвазивного многососудистого коронарного шунтування дозволить пацієнтам отримати менш болісне оперативне втручання і швидше повернутися до звичного ритму життя після операції.
Коронарне шунтування - кардіохірургічна операція на коронарних артеріях серця, виконується з метою реваскуляризації (відновлення кровопостачання) ділянок міокарда, кровопостачання в яких зменшена або відсутня внаслідок звуження або закупорки просвіту коронарних артерій, які є у пацієнтів з діагнозом ішемічна хвороба серця.
У Центрі планують провести у наступному році близько 300 операцій із застосуванням інноваційного методу. При цьому затрати кожного пацієнта складуть приблизно 120-140 тис. гривень.
Сонячні електростанції є одними з найпопулярніших джерел відновлювальної енергії. Проте все частіше недоліком СЕС називають те, що для їхнього будівництва потрібно чимало територій. Саме тому вчені з Національної лабораторії відновлюваної енергії США п...
В Україні замість МСЕКу запрацювала нова система оцінювання функціонування особи. Як вона працюватиме? Нова система оцінювання функціонування особи від 1 січня замінила МСЕКи. Уже створено понад півтори тисячі експертних команд. І це має вирішити пробл...