6 листопада, активісти Національного Корпуси та Національного Дружин заблокували роботу центрального офісу лотерейного оператора «М.С.Л.», передають Патріоти України.
Як повідомляє наш кореспондент, активісти заклеїли двері приміщення стікерами з написами «Цей гральний заклад належить країні-агресору», а також залишили написи на стінах: «Шахраї геть» і «Криваві гроші».
У Національному корпусі відзначають, що «М.С.Л.» має близько 2 000 точок продажу, а грошовий оборот становить 240 млн грн в місяць. При цьому російський бізнес набирає обертів в Україні, всупереч санкціям РНБО.
Нагадаємо, навесні 2017 року президент України Петро Порошенко своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».
«У цьому списку, зокрема, під №96 фігурує лотерейний оператор «М.С.Л.» як юридична особа, яка «несе загрозу територіальній цілісності, національним інтересам України, а також сприяє діяльності терористичних організацій на окупованих територіях», – пояснили в Національному корпусі.



22-річний чоловік гуляв з собакою у Подільському районі, коли до нього підбіг невідомий та вихопив з рук мобільний, передають Патріоти України. Правопорушника затримали, ним виявився 42-річний киянин. Тепер йому загрожує до 10 років провести за гратами.
Овочі можуть подорожчати на 5-7%, а ціни на м'ясо знизяться після новорічних свят. Про це заявив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, передають Патріоти України. "Найбільше демонструє ріст з овочевих культур – тепличні овочі, поп...