Хіти тижня. У 72 життя лише починається, або "Их нравы": Улюблений комік рашистів кинув дружину на гроші й пішов до молодої коханки

За словами адвоката, Олена Степаненко може вимагати у суду стягнути з чоловіка більше 80% спільно нажитого майна.

Євген Петросян. Фото: 24СМИ.

Як стверджують деякі ЗМІ, Євген Петросян захоплений 29-річною асистенткою Тетяною Брухуновою. Як підмітили користувачі Мережі, молода жінка дивно нагадує Олену Степаненко, передають Патріоти України.

Як компетентно передає Super, папараці не раз ставали свідками спільного проведення часу Євгена Петросяна і Тетяни Брухунової: приватні вечері в модному ресторані на Білоруській та спільні прогулянки на території одного з підмосковних пансіонатів.
Журналісти з'ясували біографію Тетяни. Десять років тому вона приїхала з Тули в театр сатири. Брухунова вчилася на факультеті менеджменту, а потім прийшла в театр Петросяна, де кілька років практикувалася в мистецтві управління у директора артиста. Два роки тому того не стало, і його місце зайняла Тетяна.
За словами адвоката, Олена Степаненко може вимагати у суду стягнути з чоловіка більше 80% спільно нажитого майна. «Бували різні випадки, іноді один з подружжя вимагав стягнути з іншого 100% нажитого майна», - повідомив адвокат Олександр Добровінський.

«Майно, придбане в шлюбі, могло бути куплено на кошти одного з партнерів до вступу в шлюб. Якщо один з подружжя доведе, що частина майна була придбана до вступу в шлюб, то суд, звичайно, визнає право за ним. Це вже залежить від адвоката», - уточнив експерт, заявивши, що між подружжям міг бути і шлюбний контракт, покликаний нівелювати закон, за яким подружжя ділить навпіл все спільно нажите майно.

У Кремлі зробили цинічну заяву про українських моряків

середа, 17 липень 2019, 16:12

Росія і Україна не ведуть переговори про обмін українських полонених моряків. Про це заявив журналістам прес-секретар російського лідера Дмитро Пєсков, повідомляють Патріоти України. "Переговори про обмін українських моряків не ведуться", – сказав він....

"Згасли зірочки": Під Миколаєвом у страшній загинув батько з двома дітьми (фото, відео)

середа, 17 липень 2019, 15:15

В Україні триває низка страшних аварій. Нова трагедія трапилася 17 липня у Миколаївській області, де в результаті лобового зіткнення легковика й автобуса загинули три особи, повідомляють Патріоти України. ДТП відбулася на автодорозі Миколаїв – Благовіщ...