Хіти тижня. У 72 життя лише починається, або "Их нравы": Улюблений комік рашистів кинув дружину на гроші й пішов до молодої коханки

За словами адвоката, Олена Степаненко може вимагати у суду стягнути з чоловіка більше 80% спільно нажитого майна.

Євген Петросян. Фото: 24СМИ.

Як стверджують деякі ЗМІ, Євген Петросян захоплений 29-річною асистенткою Тетяною Брухуновою. Як підмітили користувачі Мережі, молода жінка дивно нагадує Олену Степаненко, передають Патріоти України.

Як компетентно передає Super, папараці не раз ставали свідками спільного проведення часу Євгена Петросяна і Тетяни Брухунової: приватні вечері в модному ресторані на Білоруській та спільні прогулянки на території одного з підмосковних пансіонатів.
Журналісти з'ясували біографію Тетяни. Десять років тому вона приїхала з Тули в театр сатири. Брухунова вчилася на факультеті менеджменту, а потім прийшла в театр Петросяна, де кілька років практикувалася в мистецтві управління у директора артиста. Два роки тому того не стало, і його місце зайняла Тетяна.
За словами адвоката, Олена Степаненко може вимагати у суду стягнути з чоловіка більше 80% спільно нажитого майна. «Бували різні випадки, іноді один з подружжя вимагав стягнути з іншого 100% нажитого майна», - повідомив адвокат Олександр Добровінський.

«Майно, придбане в шлюбі, могло бути куплено на кошти одного з партнерів до вступу в шлюб. Якщо один з подружжя доведе, що частина майна була придбана до вступу в шлюб, то суд, звичайно, визнає право за ним. Це вже залежить від адвоката», - уточнив експерт, заявивши, що між подружжям міг бути і шлюбний контракт, покликаний нівелювати закон, за яким подружжя ділить навпіл все спільно нажите майно.

"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...