Хіти тижня. "У мене є польське коріння" - Український футболіст вирішив відмовитися від громадянства

За словами спортсмена, його бабуся народилася в Польщі, і він вже знайшов для підтвердження цього факту всі необхідні документи.

Тарас Романчук. Фото:Футбол 24Півзахисник польської "Ягеллонії" Тарас Романчук прийняв рішення відмовитися від громадянства України. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Sportowe Fakty, зазначають Патріоти України.

Футболіст заявив, що змінить паспорт по закінченню сезону. "Дуже радий отримати громадянство Польщі, цього варто було чекати. Коли я перейшов у "Ягеллонію" в 2014 році, то говорив з віце-президентом клубу. Сказав йому, що у мене є польське коріння, оскільки моя бабуся народилася в Польщі.

Ми знайшли всі документи, що підтверджують її походження, і рік тому я направив запит на отримання польського громадянства. я можу мати тільки одне громадянство в Україні. Верну свій паспорт, швидше за все, в травні, після закінчення сезону", - сказав Романчук.

Скрепи злякались: Тренерка збірної РФ назвала самогубством поїздку до Києва на ЧЄ з гімнастики

вівторок, 29 вересень 2020, 13:15

Президентка Всеросійської федерації художньої гімнастики (ВФХГ) і головна тренерка збірної РФ Ірина Вінер-Усманова пояснила рішення не їхати на чемпіонат Європи, який відбудеться в Києві з 26 по 29 листопада, повідомляють Патріоти України. В інтерв'ю в...

Хіти тижня. "Есть вечная Любовь...": Софія Ротару поділилася зворушливим фото із покійним чоловіком

вівторок, 29 вересень 2020, 13:00

Після смерті Анатолія Євдокименка в 2002 році співачка більше не вийшла заміж. "Є вічна Любов ...", - підписала знімок артистка. Після смерті чоловіка в 2002 році Софія Ротару більше не вийшла заміж. Анатолій Євдокименко пішов з життя в 60 років через ...