Хіти тижня. "У мене є польське коріння" - Український футболіст вирішив відмовитися від громадянства

За словами спортсмена, його бабуся народилася в Польщі, і він вже знайшов для підтвердження цього факту всі необхідні документи.

Тарас Романчук. Фото:Футбол 24Півзахисник польської "Ягеллонії" Тарас Романчук прийняв рішення відмовитися від громадянства України. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Sportowe Fakty, зазначають Патріоти України.

Футболіст заявив, що змінить паспорт по закінченню сезону. "Дуже радий отримати громадянство Польщі, цього варто було чекати. Коли я перейшов у "Ягеллонію" в 2014 році, то говорив з віце-президентом клубу. Сказав йому, що у мене є польське коріння, оскільки моя бабуся народилася в Польщі.

Ми знайшли всі документи, що підтверджують її походження, і рік тому я направив запит на отримання польського громадянства. я можу мати тільки одне громадянство в Україні. Верну свій паспорт, швидше за все, в травні, після закінчення сезону", - сказав Романчук.

Хто "сова", а хто - "жайворонок": Вчені дізналися, чим відрізняється сон у жінок і чоловіків

неділя, 26 січень 2020, 0:31

В середньому жінкам потрібно на 20 хвилин більше сну, ніж чоловікам. У широкому сенсі циркадні ритми у людей приблизно однакові: на цикли неспання і сну є 24 години у всіх. Але виявляється, що є деякі помітні відмінності в роботі внутрішнього годинника...

Співвітчизники заплатять?: Українець розповів, який бізнес найвигідніше відкрити у Польщі

неділя, 26 січень 2020, 0:20

Щоб відкрити власну компанію знадобиться кілька днів. Також потрібні кошти на організацію. За останні два роки кількість українців, які працюють чи хочуть жити в Польщі суттєво збільшилась. Тепер українці їдуть не лише на роботу, а й прагнуть відкрити ...