Хіти тижня. "Уж простите, не знаю, сколько муж отвалил за ходящую по паркету. Это позор!" - українців обурили результати дружини Медведчука у шоу "Танці з зірками"

Напередодні дружина кума Путіна і скандального політика Віктора Медведчука Оксана Марченко пройшла в наступний ефір.

Оксана Марченко у шоу "Танці з зірками". Фото:Канал 1+1

Відома українська ведуча Маша Єфросиніна, яка брала участь в шоу "Танці з зірками" на каналі "1 + 1", висловила слова подяки своїм фанатам за підтримку. Ролик був знятий до ефіру, в якому Єфросиніна покинула проект, а потім опублікований на сторінці ведучої в Instagram, передають Патріоти України.

Слід зазначити, що інтернет-користувачі висловили своє обурення у зв'язку з тим, що дружина кума Путіна і скандального політика Віктора Медведчука Оксана Марченко пройшла в наступний ефір.

"Новий ефір - можливість продемонструвати себе з абсолютно з іншого боку", - підписала відео Єфросиніна. Користувачі залишилися незадоволені результатом п'ятого випуску шоу.

"Коронавирус мутировал, или Последствия "братской помощи" России", - Злий Одесит

понеділок, 6 липень 2020, 14:26

"Не очень хорошие новости намедни пришли из Италии, которая не так давно была одним из лидеров по распространению и смертности от коронавируса. Так, в регионе Ломбардия на севере Италии был обнаружен новый штамм коронавируса, отличающийся от того, что ...

Деякі хочуть померти: Лікар розповів про головну складність лікування коронавірусу

понеділок, 6 липень 2020, 14:22

Критично хворі пацієнти з коронавірусом, яких вивели з тривалої коми, кажуть, що вони хотіли б померти. Про це повідомляє лондонський доктор-консультант Зудин Путучері, передають Патріоти України. Він розповів, що пацієнти після коми борються зі змінен...