Хіти тижня. Ватники знову скаженіли: У Латвії росіяни вимагали зупинити "мовний геноцид" (відео)

Організатор акції протесту - Російський союз Латвії.

Мітинг росіян у Сирії. Фото: Делфі.

2 червня на площі Стрелніеку в Ризі пройшла чергова акція протесту проти переведення шкіл на латиську мову навчання, на яку зібралося близько 500 чоловік, а після ходи до будівлі Кабінету міністрів Латвії число її учасників збільшилося приблизно до 1000, передають Патріоти України.

Організатор акції протесту - Російський союз Латвії. Маршрут ходи - від пам'ятника Стрільцям по Вецрига до будівлі Кабінету міністрів. Як пише агентство LETA, присутні тримали в руках російські та латвійські прапори, прапорці з символікою РСЛ і плакати з написами «Навчальний рік закінчився - боротьба триває», «Росіяни не здаються», «Зупиніть мовний геноцид», «Якщо немає поваги - немає лояльності», «Це не реформа - це репресії», "Ні" асиміляції!" та ін.

Мітинг відкрив депутат Європарламенту від республіки і співголова РСЛ Мирослав Митрофанов, потім перед присутніми виступили колишній депутат Ризької думи і Сейму Яків Плінера і ін. Митрофанов в своєму виступі пообіцяв присутнім, що, незважаючи на спроби залякування, боротьба за російську як мову навчання в школах буде продовжена і закінчиться перемогою.

Під дріб барабанів колона протестуючих пройшла від площі Стрелніеку по вул. Калькю до будівлі Кабінету міністрів. Учасники ходи зупинилися біля будівлі Ризької думи і зажадали, щоб вона «не спала, а захищала права дітей".

В мітингу в основному брали участь люди старшого і середнього покоління, деякі були з дітьми, але молоді серед учасників акції було мало. Хода очолювали дві маленькі дівчинки, які несли плакат з вимогою навчатися російською мовою.

Біля будівлі Кабінету міністрів Митрофанов знову звернувся до присутніх, заявивши, що РСЛ повинен взяти владу в Латвії, щоб зупинити реформу і забезпечити розвиток країни. Він підкреслив, що партія не зупиниться на сьогоднішній акції і продовжить залучати однодумців. Наступні великі протести проти реформи пройдуть восени, а влітку буде організовано кілька невеликих акцій.

Хіти тижня. Одного з провідних операторів мобільного зв'язку України викуплюють азербайджанці

середа, 16 жовтень 2019, 18:30

Що станеться з ціновою політикою стосовно споживачів послуг, залишається тільки гадати. Азербайджанський оператор зв’язку Bakcell подав заявку в Антимонопольний комітет України на концентрацію ПрАТ«ВФ Україна». Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з п...

Пропаг**дони Путіна могли б радіти: Відомі рокери осоромились, зарахувавши Київ та Мінськ до російських міст

середа, 16 жовтень 2019, 18:27

Відомий британський рок-гурт Uriah Heep спровокував скандал у соцмережах, зарахувавши Київ і Мінськ до російських міст в анонсі свого туру по РФ. . "Ще дві дати оголошені в Російській Федерації. П'ятниця, 7 лютого - підтверджено Київ, Україна, МЦКМ. Су...