Хіти тижня. Ватники знову скаженіли: У Латвії росіяни вимагали зупинити "мовний геноцид" (відео)

Організатор акції протесту - Російський союз Латвії.

Мітинг росіян у Сирії. Фото: Делфі.

2 червня на площі Стрелніеку в Ризі пройшла чергова акція протесту проти переведення шкіл на латиську мову навчання, на яку зібралося близько 500 чоловік, а після ходи до будівлі Кабінету міністрів Латвії число її учасників збільшилося приблизно до 1000, передають Патріоти України.

Організатор акції протесту - Російський союз Латвії. Маршрут ходи - від пам'ятника Стрільцям по Вецрига до будівлі Кабінету міністрів. Як пише агентство LETA, присутні тримали в руках російські та латвійські прапори, прапорці з символікою РСЛ і плакати з написами «Навчальний рік закінчився - боротьба триває», «Росіяни не здаються», «Зупиніть мовний геноцид», «Якщо немає поваги - немає лояльності», «Це не реформа - це репресії», "Ні" асиміляції!" та ін.

Мітинг відкрив депутат Європарламенту від республіки і співголова РСЛ Мирослав Митрофанов, потім перед присутніми виступили колишній депутат Ризької думи і Сейму Яків Плінера і ін. Митрофанов в своєму виступі пообіцяв присутнім, що, незважаючи на спроби залякування, боротьба за російську як мову навчання в школах буде продовжена і закінчиться перемогою.

Під дріб барабанів колона протестуючих пройшла від площі Стрелніеку по вул. Калькю до будівлі Кабінету міністрів. Учасники ходи зупинилися біля будівлі Ризької думи і зажадали, щоб вона «не спала, а захищала права дітей".

В мітингу в основному брали участь люди старшого і середнього покоління, деякі були з дітьми, але молоді серед учасників акції було мало. Хода очолювали дві маленькі дівчинки, які несли плакат з вимогою навчатися російською мовою.

Біля будівлі Кабінету міністрів Митрофанов знову звернувся до присутніх, заявивши, що РСЛ повинен взяти владу в Латвії, щоб зупинити реформу і забезпечити розвиток країни. Він підкреслив, що партія не зупиниться на сьогоднішній акції і продовжить залучати однодумців. Наступні великі протести проти реформи пройдуть восени, а влітку буде організовано кілька невеликих акцій.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.