Хіти тижня. Ватники знову скаженіли: У Латвії росіяни вимагали зупинити "мовний геноцид" (відео)

Організатор акції протесту - Російський союз Латвії.

Мітинг росіян у Сирії. Фото: Делфі.

2 червня на площі Стрелніеку в Ризі пройшла чергова акція протесту проти переведення шкіл на латиську мову навчання, на яку зібралося близько 500 чоловік, а після ходи до будівлі Кабінету міністрів Латвії число її учасників збільшилося приблизно до 1000, передають Патріоти України.

Організатор акції протесту - Російський союз Латвії. Маршрут ходи - від пам'ятника Стрільцям по Вецрига до будівлі Кабінету міністрів. Як пише агентство LETA, присутні тримали в руках російські та латвійські прапори, прапорці з символікою РСЛ і плакати з написами «Навчальний рік закінчився - боротьба триває», «Росіяни не здаються», «Зупиніть мовний геноцид», «Якщо немає поваги - немає лояльності», «Це не реформа - це репресії», "Ні" асиміляції!" та ін.

Мітинг відкрив депутат Європарламенту від республіки і співголова РСЛ Мирослав Митрофанов, потім перед присутніми виступили колишній депутат Ризької думи і Сейму Яків Плінера і ін. Митрофанов в своєму виступі пообіцяв присутнім, що, незважаючи на спроби залякування, боротьба за російську як мову навчання в школах буде продовжена і закінчиться перемогою.

Під дріб барабанів колона протестуючих пройшла від площі Стрелніеку по вул. Калькю до будівлі Кабінету міністрів. Учасники ходи зупинилися біля будівлі Ризької думи і зажадали, щоб вона «не спала, а захищала права дітей".

В мітингу в основному брали участь люди старшого і середнього покоління, деякі були з дітьми, але молоді серед учасників акції було мало. Хода очолювали дві маленькі дівчинки, які несли плакат з вимогою навчатися російською мовою.

Біля будівлі Кабінету міністрів Митрофанов знову звернувся до присутніх, заявивши, що РСЛ повинен взяти владу в Латвії, щоб зупинити реформу і забезпечити розвиток країни. Він підкреслив, що партія не зупиниться на сьогоднішній акції і продовжить залучати однодумців. Наступні великі протести проти реформи пройдуть восени, а влітку буде організовано кілька невеликих акцій.

Головний санлікар розповів, коли Україну може накрити друга хвиля коронавірусу

неділя, 31 травень 2020, 18:29

У Міністерстві охорони здоров'я вже визначилися, які обмеження ефективні, а які ні. Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що Україні слід готуватися до можливої другої хвилі COVID-19 восени 2020 року, повідомляють Патріоти України. За його сло...

"Таємниця Клеопатри": Омолоджуючий фруктово-молочний коктейль (відео)

неділя, 31 травень 2020, 16:59

Напій поживний, дуже корисний, а за умови регулярного вживання надає шкірі пружності, очищає та омолоджує організм. Клеопатра була царицею Єгипту з династії Птолемеїв, донькою Птолемея XII, останньою із царських правителів Стародавнього Єгипту. Багато ...