
Українським автомобілістам приготували чергове нововведення. Як стало відомо, Міністерство охорони здоров'я готується змінити склад автомобільної аптечки, передають Патріоти України.
Зокрема, згідно з новою концепцією, з аптечок українських автомобілістів мають намір прибрати зеленку і таблетки. Так, в міністерстві вважають, що аптечка повинна бути оснащена виключно засобами для надання першої допомоги при ДТП і не повинні містити медичних препаратів.
До мінімальної комплектацію аптечки будуть входити засоби для зупинки кровотечі: бинти, серветки і т.д. Замість гумового джгута з'явиться механічний засіб для зупинки кровотечі. Як стверджують у відомстві, подібний склад аптечок - це світовий досвід. У разі потреби, водії самостійно можуть доповнити перелік засобів в аптечці.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...