Хіти тижня. Вдарить по карману? - Кабмін готує черговий "сюрприз" для українських автомобілістів

В міністерстві вважають, що аптечка повинна бути оснащена виключно засобами для надання першої допомоги при ДТП і не повинні містити медичних препаратів.

Українським автомобілістам приготували чергове нововведення. Як стало відомо, Міністерство охорони здоров'я готується змінити склад автомобільної аптечки, передають Патріоти України.

Зокрема, згідно з новою концепцією, з аптечок українських автомобілістів мають намір прибрати зеленку і таблетки. Так, в міністерстві вважають, що аптечка повинна бути оснащена виключно засобами для надання першої допомоги при ДТП і не повинні містити медичних препаратів.

До мінімальної комплектацію аптечки будуть входити засоби для зупинки кровотечі: бинти, серветки і т.д. Замість гумового джгута з'явиться механічний засіб для зупинки кровотечі. Як стверджують у відомстві, подібний склад аптечок - це світовий досвід. У разі потреби, водії самостійно можуть доповнити перелік засобів в аптечці.

Примітно, останній раз перелік медичних виробів та інших матеріалів в складі автоаптечек переглядався 20 років тому.

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...

У Парижі спалахнув найбільший оптовий ринок свіжих продуктів у світі (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 20:44

Як повідомляє BFMTV, пожежа спалахнула близько 12:30 на складі фруктів та овочів площею 7000 квадратних метрів. Надзвичайники оперативно приїхали на місце події – менш ніж за вісім хвилин. . "Ситуація сприятлива, ми все ще знаходимося у фазі атаки, що...