
Українським автомобілістам приготували чергове нововведення. Як стало відомо, Міністерство охорони здоров'я готується змінити склад автомобільної аптечки, передають Патріоти України.
Зокрема, згідно з новою концепцією, з аптечок українських автомобілістів мають намір прибрати зеленку і таблетки. Так, в міністерстві вважають, що аптечка повинна бути оснащена виключно засобами для надання першої допомоги при ДТП і не повинні містити медичних препаратів.
До мінімальної комплектацію аптечки будуть входити засоби для зупинки кровотечі: бинти, серветки і т.д. Замість гумового джгута з'явиться механічний засіб для зупинки кровотечі. Як стверджують у відомстві, подібний склад аптечок - це світовий досвід. У разі потреби, водії самостійно можуть доповнити перелік засобів в аптечці.
В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...
В Одесі пляж, на якому унаслідок атаки російського безпілотника загинула молода жінка та постраждав чоловік, не належить до офіційно дозволених зон відпочинку. Про це повідомив виконуючий обов'язки міського голови Одеси Ігор Коваль, передають Патріоти ...