Хіти тижня. Вовки взяли в облогу ціле село на Житомирщині (відео)

Хижаки вбивають свійських тварин, розірвали навпіл собаку. Люди бояться виходити на вулицю.

У селі Обиходи, що на Житомирщині, живуть понад 200 людей. Уже кілька місяців усі вони зі страхом виходять на вулицю, бо населений пункт окупували вовки, - йдеться в сюжеті 24 каналу, передають Патріоти України.

Упродовж кількох місяців вовки передушили майже всю птицю селян, вбили з десяток свійських тварин, нападали на собак. Сторожового Бурана хижаки витягли з буди та розірвали навпіл.

Мисливці розповідають, що за останні декілька років популяція вовків на Житомирщині значно збільшилась – хижаки з'явились там, де до цього ніколи не жили – на Півдні області. Втім вполювати їх дуже складно. "Вполювати, скажімо, пересічному, простому мисливцю його, зазвичай, не вдається. Це потрібно такі мисливці, які добре знають його повадки, де він може зупинитися на днювання", – пояснив завідувач сектору мисливського господарства Роман Логвінчук.

Найнебезпечніші, кажуть науковці, так звані собаки-вовки, які з'явилися в результаті схрещення собаки та вовка. Ці тварини розумні та сильні, і абсолютно не бояться людей. "Покручі собаки і вовка. Морфологічно чим вони відрізняються? У собаки-вовка така ж сама міцна щелепа, такі ж гострі зуби і так далі. Але собака-вовк поводиться, як собака, тобто має всі задатки собаки, тому не боїться людей", – розповів професор-біолог Анатолій Гузій.

Наразі селяни на ніч заводять худобу та собак у власні будинки. Оскільки з хижаками впоратися самотужки не вийшло, нарешті вирішили звернутися до правоохоронців та районної ради.

Через позицію щодо війни в Україні: У Польщі скасували концерти співзасновника Pink Floyd

неділя, 25 вересень 2022, 23:42

Концерти співзасновника Pink Floyd Роджера Вотерса в Польщі скасували через позицію музиканта щодо війни в Україні. Про це повідомляє BBC, передають Патріоти України. Через позицію Вотерса депутат міської ради Кракова Лукаш Вантух закликав людей бойк...

У Парижі спалахнув найбільший оптовий ринок свіжих продуктів у світі (відео)

неділя, 25 вересень 2022, 20:44

Як повідомляє BFMTV, пожежа спалахнула близько 12:30 на складі фруктів та овочів площею 7000 квадратних метрів. Надзвичайники оперативно приїхали на місце події – менш ніж за вісім хвилин. . "Ситуація сприятлива, ми все ще знаходимося у фазі атаки, що...