Хіти тижня. Викликають рак: Приголомшлива правда, з чого роблять цукерки і масло в Україні (відео)

Регулярне їх вживання в їжу може призвести до виникнення серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Ілюстрація: russia-now.com

Вироблені в Україні шоколадні цукерки і вершкове масло окремих марок містять величезну кількість трансжирів, повідомляють Патріоти України.

Після появи в ВР ініціативи щодо заборони додавання в продукти пальмового масла, журналісти вирішили перевірили за допомогою фахівців дані продукти. Відзначається, що результати приголомшили навіть досвідчених експертів.

"Виникає тільки одне питання: куди дивляться правоохоронні органи? Продавати такі речі під виглядом масла - повне нахабство! Взагалі не містить молочних жирів!" - обурений керівник центру випробувань продукції ДП "Укрметртестстандарт" Володимир Кищенко.

Такі результати отримані незважаючи на діючу заборону додавати до молочних продуктів пальмове чи будь-яке інше рослинне масло. Не набагато краща ситуація і з цукерками. "Ми знайшли 39,9%. В одних країнах допускається до 5%, а деякі, які дуже дбають про своє населення - там взагалі до 2%. А тут 40", - констатував Кищенко.

Він нагадав, що в Європі нормою вважається вживати 2% трансжирів від всього їх денного обсягу, а склад продуктів чесно вказується на етикетках. Тоді як в Україні масла в затверділому стані використовують повсюдно для здешевлення і тривалого зберігання продуктів, хоча трансжири сприяють виникненню серцево-судинних і онкологічних захворювань, а жирова плівка в шлунку заважає всмоктуванню вітамінів і мікроелементів.

Дієтологи радять зовсім не вживати такі продукти дітям і не зловживати дорослим. "Один раз ви з'їли - нічого страшного. Організм очиститься, повірте мені. Але якщо це буде постійною системою живлення, це призводить до внутрішньогенного дисбалансу в цілому", - попередила лікар-дієтолог Олександра Кириленко.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...