"Торгівля рухається завдяки бажанню отримати хороші емоції при купівлі товару, який здоровий глузд ніколи б не дав дозвіл придбати", - йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Річард Талер, що отримав Нобелівську премію в галузі економіки, довів, що світовими ринками керують не чіткий розрахунок і науково доведена доцільність, а прості людські емоції.
Відзначається, що люди ведуться на різні акції і готові купити навіть те, що насправді для них є абсолютно непотрібним.
"Це дає можливість великим банкам нав'язувати людям "золоті карти", які не дають ніяких реальних бонусів", - розповів економіст Володимир Вахітов.
Як розповіли продавці-консультанти, абсолютна більшість клієнтів при виборі товарів насправді самі не знають, чого хочуть. Люди прагнуть купити не дійсно потрібну їм річ, а те, що підвищить їх соціальних статус і зробить розумнішими за інших.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...