Хіти тижня. Зеленка їм до лиця: В Одесі активісти провчили любителів Кобзона та Захарченка (фото)

​Активістів спочатку затримала поліція, але потім відпустила.

В Одесі прихильники сепаратистів прийшли на Куликове поле, щоб вшанувати померлого радянського і російського співака Йосипа Кобзона і ліквідованого в окупованому Донецьку ватажка бойовиків Олександра Захарченка. Про це повідомляється на сторінці "Правий сектор Одеса" в Facebook, зазначають Патріоти України.

Невідомі патріоти вирішили провчити сепаратистів і облили їх зеленкою.

Невідомі патріоти України облили зеленкою лідера так званих "куликовців" Моріса Ібрагіма і Ніну Кочановську. Активістів спочатку затримала поліція і доставила до Приморського районного відділка, але згодом патріотів відпустили.

"Повідомляють, що кілька людей з числа невідомих патріотів не змогли пройти повз, і облили зеленкою лідера куликовців Моріса Ібрагіма і Ніну Кочановську, активну учасницю сепаратистського руху нашого міста. Двох патріотів затримані, зараз вони знаходяться в Приморському районному відділенні поліції. Обох хлопців вже відпустили ", - повідомляють в "Правому секторі".

Користувачі соцмереж бурхливо відреагували на цю інформацію.

"Плечі боліли, коліно, пільці вибили...": 81-річна потерпіла розповіла про напад підлітків у Франківську (відео)

вівторок, 5 березень 2024, 11:59

Група підлітків скоїли серію жорстоких нападів на перехожих в Івано-Франківську. Однією з потерпілих є Ольга Михайлівна, жінці – 81 рік. Про це потерпла розповіла кореспондентам "Інтер", передають Патріоти України. "Плечі боліли трохи, коліно боліло, п...

Бережіться! Має найвищий рівень смертності: Лікар попередила про небезпечну інфекцію

вівторок, 5 березень 2024, 11:30

Сказ має найвищий рівень смертності серед усіх інфекційних захворювань людини. Так як і з іншими інфекційними захворюваннями, вплив вірусу не завжди призводить до інфікування та розвитку хвороби, передають Патріоти України з посиланням на педіатра Дари...