Хіти тижня. Журналіст уточнив скандальні слова Скрипаля про Україну

Колишній російський шпигун Сергій Скрипаль, якого отруїли у Солсбері, заявив, що українцям для того, щоб керувати, потрібні росіяни.

Сергій Скрипаль

За його словами, російські війська ніколи не воювали на сході України, розповів у своїй книзі про екс-розвідника кореспондент Марк Урбан, передають Патріоти України. Якби це дійсно виявилося правдою — вони б дійшли до Києва за 48 годин, нібито стверджував екс-шпигун.

За словами журналіста, впевненість колишнього полковника ГРУ не похитнулася навіть тоді, коли Урбан навів вагомі аргументи і згадав дослідження, які підтверджують, що певні частини російської армії були там.

"Я сказав йому, що мій батько — вихідець із України. Мені здалося, що Скрипаль зайшов трохи далеко в цих своїх роздумах. А він відповів: "Та не турбуйся про це!". І його не хвилювало, що він описував мені українців як овець, яким потрібен добрий пастух", — передав журналіст свою розмову зі Скрипалем.

Джерело: ВВС

Краса неймовірна! - 16 величних рослин з усього світу, якими хочеться помилуватись наживо (фото)

середа, 18 вересень 2019, 8:50

Рослини оточують нас повсюди: вздовж дороги, біля дому, у парках та скверах… Але чи завжди ми помічаємо їхню красу? Видання Bored Panda пропонує помилуватися 16 неймовірними деревоподібними рослинами, які хочеться не лише роздивитися на фото, але й пом...

Загинуть десятки мільйонів людей! Вчені показали на відео, як буде виглядати глобальна ядерна війна

середа, 18 вересень 2019, 8:44

Вчені змоделювали наслідки "обмеженого" ядерного конфлікту між Росією і НАТО і прийшли до висновку, що навіть "локальне" використання ядерної зброї призведе до загибелі майже 100 мільйонів осіб. Про це повідомляє Naked Science, передають Патріоти Украї...