Хіти тижня. Журналіст уточнив скандальні слова Скрипаля про Україну

Колишній російський шпигун Сергій Скрипаль, якого отруїли у Солсбері, заявив, що українцям для того, щоб керувати, потрібні росіяни.

Сергій Скрипаль

За його словами, російські війська ніколи не воювали на сході України, розповів у своїй книзі про екс-розвідника кореспондент Марк Урбан, передають Патріоти України. Якби це дійсно виявилося правдою — вони б дійшли до Києва за 48 годин, нібито стверджував екс-шпигун.

За словами журналіста, впевненість колишнього полковника ГРУ не похитнулася навіть тоді, коли Урбан навів вагомі аргументи і згадав дослідження, які підтверджують, що певні частини російської армії були там.

"Я сказав йому, що мій батько — вихідець із України. Мені здалося, що Скрипаль зайшов трохи далеко в цих своїх роздумах. А він відповів: "Та не турбуйся про це!". І його не хвилювало, що він описував мені українців як овець, яким потрібен добрий пастух", — передав журналіст свою розмову зі Скрипалем.

Джерело: ВВС

Почав ще у 15: Стало відомо про звірячий злочин підозрюваного в катастрофі MH17

середа, 26 червень 2019, 11:58

Леонід Харченко вже у підлітковому віці був засуджений за групове згвалтування. Леоніда Харченка на прізвисько Кріт, якого Bellingcat вважає одним з головних підозрюваних в катастрофі Boeing 777 рейсу MH17 на Донбасі, засудили за групове згвалтування. ...

"Нові обличчя" мовчать: Українців розгнівала рекомунізація проспектів Бандери і Шухевича

середа, 26 червень 2019, 11:45

Хтось називає це реваншем проросійських сил, хтось нарікає на нереформованість української судової системи. Українці обурені рішенням Окружного адмінсуду Києва, який повернув проспектам Степана Бандери і Романа Шухевича радянські назви - Московський і ...