"Тут і метро, і трамвай, і тролейбуси, і маршрутки, а головне - дешевий ринок. Пізніше ми звернули увагу ще на одну визначну пам'ятку, яка магнітом притягує бабусь з величезними сумками і візками, - пункти прийому склотари", - кажуть журналісти.
Багатьом жителям столиці здається, що після 60 років людям потрібно виключно сидіти вдома і нікому не заважати. Але столичні бабусі вдома не сидять. "Хіба розживешся на нашу пенсію, ось і буду працювати, поки ноги ходять. Та й вдома сидіти нудно", - розповідає літня киянка Тамара Іванівна.
З тридцяти опитаних журналістами пенсіонерок, двадцять їхали саме на роботу. "Дві дами з візками здавали зібрані пляшки. Три йшли до лікаря і на процедури, одна прямувала в пенсійний фонд, інша в ЖЕК, а ще одна вийшла купити тортик, адже у її п'ятирічної онуки - день народження", - пише видання.
"Здам пляшки, а потім на базарчик, за картоплею", - прокоментувала свій ранковий "моціон" одна з киянок.
"І хоча в літньому віці наші бабусі і дідусі не можуть дозволити собі подорожувати по світу, як це роблять почесні закордонні громадяни, сміливо можемо відзначити, що вони у нас бадьорі, працьовиті і життєрадісні, незважаючи на маленьку пенсію і часті візити до лікаря", - резюмують журналісти.
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...
В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...