Хіти тижня. З'явилися подробиці самогубства 14-річної львів'янки (відео)

У Львові 14-річна дівчинка вистрибнула з 15-го поверху свого будинку і залишила після себе записку зі словами ненависті до батьків.

Як ідеться в сюжеті ТСН, трагедія сталася в спальному районі ввечері, передають Патріоти України.

Жанну виховували бабуся і дідусь. Коли дівчинка зважилася на страшний крок, їх вдома не було. Бабуся якраз піднімалася в ліфті - запізнилася на кілька хвилин.

"Мама в Криму живе з іншим чоловіком, зловживала спиртними напоями. Моє припущення, що літні люди дуже мало приділяли їй уваги - у них дача, вона сама вдома була", - говорить сусід Тадей Пенхерський.

Люди з дому стверджують, що дівчинка була самотня і не товариська - ні з ким не спілкувалася, друзів не було. "Була спокійною, врівноваженою, трохи замкнутою. І, як правило, такі діти проходять без уваги і класних керівників і служб відповідних, тому що вони не буйні", - визнає керівник Франківського відділу поліції Василь Довганич. У школі ж додають, що вчилася дівчинка добре, а ознак депресії вчителі та однокласники не помічали.

Фахівці-психологи впевнені, що біда трапилася через брак батьківської уваги. Зазвичай діти своєю поведінкою сигналізують про це - навіть у повних, начебто цілком благонадійних сім'ях, за словами психолога, дуже не вистачає спілкування між батьками і дітьми.

"Показують такі середні дані, батьки спілкуються зі своїми дітьми в середньому 17,5 хвилин в день. За цілий день. І якого роду це спілкування: ти їв - не їв, які в тебе оцінки в школі, чому сміття не винесено", - каже Ігор Корнієнко. Спеціаліст попереджає, що спілкування є мистецтвом, якому треба вчитися, і радить батькам говорити зі своїми дітьми щонайменше годину в день. І робити це віч-на-віч, а не побіжно, наприклад, моя посуд.

Нагадаємо, 25 жовтня у Львові з 15-го поверху будинку на вулиці Довженка випала неповнолітня дівчина. В результаті падіння з висоти дівчина померла на місці.

Штраф від ТЦК: Українцям пояснили, як не переплатити й не втратити право на знижку

середа, 14 травень 2025, 16:51

В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...

Якщо Пенсійний фонд не зарахував до стажу частину трудового періоду: Українцям пояснили, як діяти

середа, 14 травень 2025, 16:47

В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...